Nutikat häälkäskluse rakendust on Moto X ja Cia jaoks uuendatud!

Moto X-i √ľks huvitavamaid funktsioone on uuendatud ja seet√Ķttu ka t√§iustatud. SEE Intelligentsed h√§√§lk√§sklused, mis toetab ka Droid Ultra, Mini ja Max liine, mis on Play poes saadaval ainult inglise (USA), hispaania (USA), prantsuse (Kanada) ja portugali (Brasiilia) keelteks. Uuendusega lisatud uudised ei tee palju, kuid on t√Ķesti lahe!

moto x nutikas häälkäsklus

Moto X nutikaid häälkäsklusi saab Play poes värskendada! / © NextPit

Varem avaldas Francisco Dornelles artikli, milles anal√ľ√ľsiti Moto X peamisi funktsioone, sealhulgas intelligentset h√§√§lk√§sklust ja siin on m√Ķned muudatused, mis kaasnesid versiooni 3.15.0.1 v√§rskendusega:

  • Uus k√§sk “Kus mu telefon on?” l√ľlitage alarmi v√§lja, et saaksite selle kaduma minnes √ľles leida;
  • Parem juurdep√§√§s n√§gemispuudega inimestele juurdep√§√§setavusele;
  • Paranda kahjustused.

Veaparandused on alati teretulnud nii Moto X ja Droidi liini kasutajatele kui ka uutele funktsioonidele, n√§iteks “Kus mu telefon on”. Selle kasutamine on v√§ga lihtne, √∂elge lihtsalt “OK Google Now, kus on minu telefon!”. Lisaks asetab n√§gemispuudega inimeste juurdep√§√§setavusse investeerimine Motorola kasutajatele t√∂√∂riistade pakkumisel teiste tootjate ees.

Moto X, Droid Max, Droid mini ja Droid Ultra intelligentse h√§√§lk√§skluse v√§rskendamiseks k√ľlastage Google Play poodi.