Nutitelefonidele mõeldud uus Assassin’s Creed mäng erineb tavapärasest oluliselt

Seda nimetatakse Assassin’s Creed Rebellioniks ja see on kogu sarja kõige paremini äratuntavate tegelaste omamoodi “parim”. See esitleb elavat esteetikat, kus suurte peadega tegelased on inspireeritud kuulsatest kollektsioneeritavatest popkujudest. Ja just seda teete mängus, kogudes seikluse ajal kĂĽmneid lukustamata tegelasi, sealhulgas Ezio, Aguilar, Shao Jun, Claudia ja Machiavelli. Samuti ei jäta te kasutamata Assassin’s Creed Odyssey uusimat peategelaste paari Cassandrat ja Alexiosi.

See seiklus töötati välja spetsiaalselt mobiilsete terminalide jaoks ja algupärase universumi auks on uus Animus-mootor, mis võimaldab teil kogeda varasemaid mälestusi ja kehastada korraga mitut palgamõrvarit. Eesmärk oli luua Hispaania inkvisitsiooni stsenaariumi ajal mõrvarlik vennaskond templirühmade vastu.

Tegevus segab kindluse ehitamiseks ja haldamiseks vajalikke strateegia ja juhtimise elemente, mis on inspireeritud sellistest mängudest nagu Fallout Shelter. Mängija otsustab, kas läheneda tegevusele, olgu see siis otsene või varjatud, kusjuures iga tegelane pakub erinevat võitlusstiili.

Assassin’s Creed Rebellioni saate iOS-i ja Androidi versioonides tasuta alla laadida, kuid seejärel on rakendusesiseseid oste.