Nutitelefonim√§ng ‚ÄúPok√©mon Duel‚ÄĚ on saadaval iOS-ile ja Androidile

Üllatuslikult anti Pokemon Duel välja kogu maailmas kasutajatele; vaadake uue Pokémoni frantsiisi mänge

Nutitelefoni m√§ngud Lahing ei l√Ķpe kunagi Pok√©mon Dueliga

Uus tasuta Pokémoni mäng, Pokemoni duell, mis ilmus äsja kogu maailmas teisipäeval.

Rakendused, mis olid varem saadaval ainult Jaapanis rakenduste poodides, välja läänes iOS-i ja Android-i jaoks ning meie brasiillased saavad selle alla laadida ka.

Erinevalt Pok√©mon Go’st, mis p√§rineb Nianticust v√Ķi Super Mario Run’ist, mis p√§rineb Nintendost, Duell see on oma Pokemoni ettev√Ķte, mis tavaliselt k√§ivitab nutitelefonide frantsiisirakendused.

Teiste hulgas on Pokemoni teler, Pokemon Shuffle Mobile ja Pok√©moni laager – Peale selle kleebis iOS 10-s s√Ķnumside jaoks.

Duell on strateegiamäng.

Mängija loob virna nendest väikestest koletisekujudest ja soovib enne vastast eesmärgi saavutada.

Igal Pok√©moni tegelasel on erinevad v√Ķimed ja omadused, mis v√Ķivad v√Ķita k√Ķiki teisi tegelasi.

Kasutajad saavad ka osta pakend juhuslikud kaardid suurendada tekk, Ja nagu m√§ngudes, on ka m√Ķned n√§itajad haruldasemad kui teised.

Sarnaselt Pokémoni kauplemiskaardimängule kasutatakse ka nutitelefonide ekraanide jaoks Pokémon Duelit

See rakendus p√Ķhineb ketramine helistas Pok√©moni kauplemiskujum√§ng, sarnane TCG kaardim√§nguga; m√§ng oli Jaapanis edukas, kuid l√§√§nes kaua ei kestnud.

Kui te ei tea, mis mäng see on, et arvuti on just välja andnud, on see teada teisel pool maailma Pokemon Comaster Рja on olnud saadaval peaaegu aasta.

Kuna pole mingeid uudiseid ega kuulujutte selle kohta, et m√§ng v√§ljastatakse m√Ķnda teise riiki, usuvad inimesed, et see on m√§ng, mis on loodud ainult Jaapanile – nagu seda teeb m√Ķnikord ka frantsiis, kuid √ľllataval kombel antakse see v√§lja ilma pikema jututa.

Ehkki m√§ngu saab iOS-i jaoks alla laadida siit ja Androidi jaoks siit, on selle loo avaldamise ajal (kell 13.10) rakendus l√§bib serveri hoolduse, nii et peame m√§ngu nautima p√§rastl√Ķunani.

Vaadake Pokémon Dueli Jaapani treilerit!