Nutiteleri rakendus: 12 parimat valikut nutiteleri rakenduse kasutamiseks muudavad Interneti-ĂĽhendusega teleri kasutamise kogemuse veelgi rikastavaks. Nendega saate vaadata filme ja seriaale, kuulata muusikat, mängida mänge …

Nutiteleri rakendus muudab internetiühendusega televisiooni kasutamise kogemuse veelgi rikastavaks. Nendega saate vaadata filme ja seriaale, kuulata muusikat, mängida oma lemmikmänge või jagada faile seadmete vahel.

Ăśldiselt on seadmetel oma opsĂĽsteem. Lisaks sellele, et tal on oma rakenduste pood, mis ei pruugi sisaldada allpool loetletud soovitusi.

Oma artiklis seome rakenduse Google’i ja Apple TV poodiga, mis on saadaval Android TV ja Apple TV jaoks. Kui teie teleris töötab muu sĂĽsteem, soovitame seda otsida oma teleri rakenduste poest.

1. Netflix

Netflix

Paljudel turul saadaolevatel nutiteleritel on Netflixi rakendus juba eelinstallitud. Mõnel on puldil isegi kiire juurdepääsu nupud.

Kõige kuulsam Voogesitus video pakub laia kataloogi filme ja seriaale kõige erinevamatest kategooriatest. Kui te pole veel klient ja soovite seda proovida, saate seda tasuta proovida 30 päeva.

2. Amazon Prime Video

Amazon Prime'i video

Amazon investeerib palju Voogesitus ja toob turule Netflixi tugeva konkurendi Prime Video. Platvorm pakub filme, sarju, saateid ja dokumentaalfilme, originaale või tuntud stuudiotest.

Lisaks kataloogile on neid võimalik uuemate pealkirjade jaoks rentida või osta. Soovi korral saate teenust kuu aega tasuta proovida.

3. Globo Play

Globoplay

Globo Play on teenus alates Voogesitus Globo videod. Kollektsioon sisaldab rahvusvahelisi filme ja sarju, aga ka seebioopereid ja miniatuure, mis jõuavad TV Globosse.

Lisaks on selle platvormi jaoks mitu originaalset ja eksklusiivset lavastust. See rakendus on hea võimalus neile, kellele meeldib laiendada oma katvust ja lisada riiklik sisu oma lemmikprogrammide loendisse.

4. Spotify

Spotify

Üks nendest Voogesitus turu populaarseimast muusikast pakub Spotify ka telerakendust. Selle abil on kasutajatel juurdepääs kõigile oma lemmiklauludele, esitusloenditele ja esitajatele. Logige lihtsalt oma kontole sisse.

Selle funktsioone saab juhtida kas kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni enda kaudu, Spotify Conecti funktsiooni kaudu. See rakendus on tasuta. Kuid paljudest reklaamidest vabanemiseks on vaja kinni pidada tasulisest plaanist, mis tagab ka piiramatu muusika vahele jätmise.

5. Deezer

Deezer

Deezer on veel üks võimalus Voogesitus Rakendusega saate oma lemmiklaule telerist kuulata. See teenus koondab lisaks raadio- ja taskuhäälingusaadetele enam kui 53 miljonit nimetust.

Kõiki ressursse on võimalik kasutada tasuta, kuid piiratud viisil. Reklaamivaba muusika jaoks muutke palasid ilma piiranguteta ja kuulake võrguühenduseta, ainult tellides tasulise paketi.

  • Deezer (tasuta, tasuliste paketivõimalustega): Android TV

6. YouTube

Youtube

Teine rakendus, mis on mõne nutiteleri mudeli standardvarustuses, on YouTube tõesti asendamatu võimalus. Lõppude lõpuks on platvormil saadaval palju erinevaid kanaleid ja sisu, mis on ideaalne televiisori ees aja veetmiseks.

Peale selle pole midagi paremat, kui vaadata suurelt ekraanilt mitmesuguseid saateid ja kontserte. Rakendusi saab juhtida kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni abil, integreerides neid mobiilirakendustega.

7. TED

TED

TEDi loengud on võitnud publikut kogu maailmas, kui nad on silmitsi kõige mitmekesisemate õppeainetega. Kõik maksimaalselt 18 minutiga.

Kokku koondab rakendus kokku ĂĽle 2000 konverentsi, mis on subtiitritega rohkem kui 100 keeles. Silmapaistvate esinejate hulgas oli paljude teiste seas kirjanik Chimamanda Ngozi Adichie, aktivist Malala Yousafzai.

Iga päev saavad kasutajad avalehele videosoovitusi. See on võimalus omandada iga päev mõne minuti jooksul uusi teadmisi.

8. Plex

Plex

Plex on mitme platvormiga multimeediakeskus, mis koondab mitu ressurssi ĂĽhte kohta. See teenus pakub Voogesitus tasuta filmid, sarjad ja telesaated, teiste seas ka Warneri, MGM-i pealkirjadega.

Tasuliste ĂĽksuste hulka kuulub automaatne failihaldur, mis tagab erinevate seadmete integreerimise ja Voogesitus Tidali muusika. Platvorm ĂĽhildub ka tasuta digitaaltelevisiooni tehnoloogiaga.

9. Tõmblema

tõmblema

Nutiteleris Twitchi omamine peaks mängufännidele oluline olema. Lõppude lõpuks on palju lõbusam vaadata üksikasjalikke otseülekandeid matšidest ja õpetusi suurelt ekraanilt.

Samuti on olemas videosalvestus ning võimalus temaga vestluses osaleda lint. See ruum on aga demokraatlik ja koondab muud tüüpi meelelahutussisu, mille on loonud kasutajad ise.

  • Tõmblema (tasuta, rakendusesisese ostuvõimalusega): Apple TV

10. Igapäevane treening

Igapäevane treening

Daily Workout on võimalus neile, kellele meeldib treenimise mugavus kodust lahkumata. Seal on üle 100 harjutuse, mis on jagatud 10 konkreetseks harjutuseks ja 10 treeninguks kogu kehale.

Iga liikumist demonstreeritakse isikliku treeninguga videos. Loosimise aeg varieerub vahemikus 5 kuni 30 minutit.

11. Asfalt 8: õhus

Asphalt 8: Airborne on võidusõidumäng, kus saate sõita rohkem kui 220 auto ja mootorrattaga, mis võistlevad reaalajas kuni 8 teise mängijaga. Mäng ühildub nutiteleritega, suurendades nutitelefoni rõõmu suurema ekraani jaoks.

Legende on võimalik juhtida stsenaariumides, mis reprodutseerivad erinevaid kohti üle maailma. Veneetsia, Prantsuse Guajaana, Island, Nevada kõrb on vaid mõned võimalustest, mis on saadaval kogu majutusasutuses.

Valige, kas sõidate Ferrari, Porsche, Lamborghini, W Motorsi või mõne muu unistusega mootoriga. Võite kohandada tugevat, valida värvi, lõigata ja rohkem kui 2000 kleebist.

12. AirScreen

Kas teil on iPhone ja Android TV? AirScreen loodi erinevate sĂĽsteemide vaheliste kommunikatsiooniprobleemide lahendamiseks. Sellega on teleris võimalik peegeldada iPhone’i või iPadi ekraani.

Peale AirPlay ühildub rakendus Google Cast, Miracast ja DNLA protokollidega. See võimaldab andmeid jagada ka kohalike WiFi või Etherneti võrkude kaudu.

  • AirScreen (tasuta, tasuliste rakendusesiseste ĂĽksustega): Android TV

Kuidas Smart TV rakendust alla laadida?

Nagu me selle artikli alguses ĂĽtlesime, saavad Android TV-ga ja ka Apple TV-ga seadmete omanikud rakenduse otse Google Playst või App Store’ist alla laadida. Aga mida teha, kui teleris töötab teine ​​sĂĽsteem?

Üldiselt pakuvad telesüsteemid oma rakenduste poodi, mis võimaldab otsida soovitud programmi. Tavaliselt on poele juurdepääs saadaval teleri avaekraanil. Või kaugjuhtimispuldi nupu kaudu.

Mõnes seadmes on tuntud programmide jaoks rohkem võimalusi kui teistel. Kuid hoolimata juhtumist on väga tõenäoline, et seade pakub tehases hädavajalikke rakendusi. See kehtib YouTube’i, Netflixi, Spotify ja Amazon Prime’i kohta.

AppGeek soovitab: