Nüüd jah: piiramatu sõnumiedastamine WhatsAppis kõigile

Nüüd jah: piiramatu sõnumiedastamine WhatsAppis kõigile

WhatsApp piirab sõnumi uuesti saatmist ülemaailmselt kuni viie kontaktini, püüdes lõpetada võltsitud teabe jagamine. Sel esmaspäeval avaldatud värskendus on võimaldanud muudatusi Android-seadmetega kasutajatele.

whatsapp tech “data-title =” tech whatsapp – nĂĽĂĽd jah: sõnumite edastamine teenuses WhatsApp on piiratud kõigiga – SAPO Tech “> whatsapp tech

IOS-i operatsioonisüsteemiga seadmete jaoks on saadaval järgmised andmed.

Praeguse seisuga saavad kõik saata sõnumeid 20 inimesele või rĂĽhmale, kuid “reeglite” muutmiseks on juba kehtestatud ajapiirang. NĂĽĂĽd vastu võetud piir on meede, mis on Indias kehtinud juba mitu kuud pärast avastamist, et võltsuudiste levik on viinud katseteni mitu inimest ĂĽles pooma ja isegi tappa.

“Sellel päeval kehtestame ĂĽlemaailmselt viie uuesti saatmise piiri,” ĂĽtles WhatsAppi poliitika ja kommunikatsiooni asepresident Victoria Grand Indoneesia pealinnas toimunud ĂĽritusel, mida tsiteeris Reuters.

Umbes 1,5 miljardi kasutajaga teenus üritab seega leida võimalusi rakenduse väärkasutamise vältimiseks võltsuudiste levitamiseks, fotode manipuleerimiseks või videote jagamiseks ilma konteksti või heli eksitamata.