Nüüd näete nutitelefonide jaoks mõeldud Google Earthis Linnutee ja tähistaevast

Varem oli arvutibrauserite jaoks mõeldud Google Earth Pro versioon ĂĽksikasjalikum, kui see kolis sinise planeedi kaamerast tähistaevast näitama. See värskendus on nĂĽĂĽd jõudnud mobiilseadmeteni, võimaldades kasutajatel “suumida” ja näha tähti, Linnutee ja muid kosmose detaile planeedi taustana taustal.

Euroopa lõunaobservatooriumi jäädvustatud uued pildid, mis nüüd musta tausta asendavad, on animeeritud mitmete meteoroloogiliste muutustega.

Google Earth tech “data-title =” Google Earth tech – nĂĽĂĽd saate nutitelefonidele mõeldud Google Earthis näha Linnuteed ja tähistaevast – SAPO Tech “> Google Earthi tehnoloogia

Selles rakenduses on veel üks uus asi, nimelt funktsioon Voyager, mis võimaldab kasutajatel leida looduse, reisimise ja hariduse põhjal kohti üle maailma. See režiim toimib omamoodi kogu planeediüleste sündmuste keskpunktina, võimaldades kasutajal valida ka juhusliku asukoha valiku „Ma tunnen, et mul on vedanud” kaudu. Sihtkoha valimisel sisaldab asukoht kasuliku teabega kaarti koos kohalike viidetega.

Rakenduse saate alla laadida või värskendada iOS-i ja Androidi versioonides.