NĂĽĂĽd on 15-tollise MacBook Pro kord, mille iFixit demonteerib - spoiler: kohtuotsus on sama

NĂĽĂĽd on 15-tollise MacBook Pro kord, mille iFixit demonteerib – spoiler: kohtuotsus on sama

Kaks päeva pärast 13-tollise puutepaneeliga MacBook Pro lahtivõtmise avaldamist, mis toob kaasa rea ​​ebamugavaid tõdesid, iFixit täna tagasi – seekord Apple’i uue kaasaskantavate arvutite sarja õe lahkamisega. See tähendab, et oma vanas pettunud, kuid mitte ĂĽllatunud tundes pean ma teile ĂĽtlema, et ettevõtte hinnang on peaaegu sama halb kui väiksema MBP arvestamine.

Uue MacBook Pro 15 alumise kaane avamisel leiate arhitektuuri, mis on väga sarnane 13-tollise mudeli omaga: sama esemete sisemine paigutus, sama kahekordne ventilatsioonisüsteem (siin on labadel mingil põhjusel erinev disain) , on sama viieelemendiline aku tugevasti liimitud šassiile, sama kõlar pole paigutatud just klaviatuuri kõrval oleva mikroperforatsiooni alla (mis on jällegi enamasti esteetiline) ja välja tuleb heli enamasti allosas asuvate õhuvõtuavade kaudu.

Demonteerida MacBook Pro 15

Ăśksikasjad, mida mu kolmapäevases postituses ei mainitud, kuid mis olid MBP 13 “ja 15” juures, on huvitav pistik, mida ei edastata kuhugi; see on lihtsalt seal, sealsamas, emaplaadil. Levinud kahtlus on, et see on mõeldud andmete ĂĽlekandmiseks SSD-lt välisele helitugevusele, mis on loogikaplaadi rikke korral kasulik – sest kuna salvestusruum on tahvlile joodetud, tähendab mis tahes komponendi rike ka andmete kadu. Kuid lõplik vastus sellele mĂĽsteeriumile teab praegu ainult Apple.

MBP 15-l on ka oma väikese õe-venna ainus helge laik, mis on hõlpsasti asendatav puuteplaat. Siin on puutepind aga nii suur (tõsiselt, vaata allolevat fotot), et Apple peab puutejuhtimiseks panema teise Broadcomi kiibi.

Puuteplaat alates 15

Üldiselt saavutab masin sama 1/10 skoori kui väiksem õde, iFixit juhib tähelepanu sellele, et ainus helge koht on puuteplaat ja kõik muu, mis on põhimõtteliselt remonditöö. Pole lahe, Apple, pole lahe.

Nad avaldasid ka video, milles arutati neid muudatusi MBP-s:

Kontrollima nutma 15-tolline MBP, klõpsake siin.