Nüüd on Facebooki kaudu võimalik pääseda Nokia madumängule

Nokia klassikaline madumäng on võitnud kaks uut liitreaalsusel põhinevat versiooni, millele pääseb ligi Facebooki kaudu!

Vaatamata sellele, et 1970. aastatel pakuti mänge salongidesse, Madu, Kuulus ussimäng, muutus ĂĽlemaailmseks palavikuks 90ndate keskpaigast, kui Nokia pani mängu oma mobiiltelefoni. Esimene mudel, mis mängu pakub, on Nokia 6110. Brasiilias mäletavad paljud inimesed (ka mina ise) seda mängu legendides Nokia 3310 – väga edukas modell, kes võitis eelmisel aastal isegi uue versiooni.

Klassikaline madumäng on uuendatud

SEE HDM ülemaailmne, bränd, mis praegu vastutab nutitelefonide käivitamise eest Nokia, teatas madumängu uuest versioonist, kuid täiesti uuendatud viisil, panustades tänapäeva olulise tehnoloogia peale. Mängul on kaks versiooni, mis jooksevad kohe Facebook ja kasutage seadme kaamera funktsioone.

Esimene versioon on Ussimask. See esimene filter, mis hõlmab liitreaalsust, lisab pähe pikslitega madu maski. See mask suhtleb otseselt teie liigutustega, näiteks pea liigutustega ja seda näidates kuvatakse isegi suurt keelt.

Nüüd on Facebooki kaudu võimalik pääseda Nokia madumängule

Teine versioon on AR madu mäng, mis põhineb ka liitreaalsusel. Madu kõndimise etapp on tegelikult koht, kuhu suunate oma seadme tagakaamera.

ussimäng

Selle maomängu uue etapi käivitamise edendamiseks HDM ülemaailmne kutsuge YouTuber Matt Keck. Videol ilmub ta versiooni mängima Ussimask.

Oluline on märkida, et mõlemad mängud näitavad endiselt tõeliselt ebastabiilset toimimist, kuid kui soovite neid testida, on see tõesti lihtne. Filtrid pole rakenduses veel registreeritud Facebook. Ainus võimalus sellele juurde pääseda on klõpsates iga mängu vastaval lingil – arvestades, et juurdepääsu peab tegema nutitelefon.

Link:

Vaadake meie viimast parimate nutitelefonimängude loendit android sellel lingil.

Kas olete kunagi mänginud klassikalist madumängu? Mida arvate uutest võimalustest? Andke meile kommentaarides teada.