NĂĽĂĽd on iOS-i Apple ID tellimuse haldamine veelgi lihtsam

Eelmisel aastal selgitasime, kuidas vaadata ja tühistada klient sinu oma Apple kasutajatunnus iOS-is, macOS / PC-s ja tvOS-is. Nagu me teame, võetakse tellimuste eest tasu korduvalt, seega on oluline, et teil oleks kontroll ja haldamine vastavalt teie vajadustele.

Seda silmas pidades tegi Apple hõlpsama juurdepääsu iOS-i väiksemate värskendustega tellimustele, mis muutis selle protsessi lihtsamaks. Täpsemalt öeldes on nĂĽĂĽd võimalik App Store’is oma Apple ID ekraanilt näha linki “Halda tellimust”, nagu märkis peatoimetaja. MacStories, Federico Viticci.

Muudatuste kinnitamiseks ja aktiivsele / aegunud tellimusele juurdepääsemiseks toimige järgmiselt.

  1. Avage iPhone’is või iPadis App Store;
  2. Puudutage ekraani paremas ĂĽlanurgas oma profiiliikooni;

    App Store'i avaleht

  3. Valige “Halda tellimusi”;

    Apple ID tellimise link

Sellest ajast alates on tellimuse tühistamise / jätkamise meetod jäänud samaks kui varem: selle lõpetamiseks valige lihtsalt teenus, mille soovite tellida, ja puudutage nuppu „Tühista tellimus“. Kui tellimus aegub, valige teenus, mille soovite uuesti aktiveerida, ja puudutage parimat teile saadaolevat tellimisvalikut (see maksab teile uuesti).

Tellimuse tühistamine / jätkamine.

Tasub mainida, et uus link tellimuste haldamiseks on saadaval ainult kasutajatele, kellel on iOS 12.1.4 või uuem versioon (sealhulgas beeta). Neile, kellel on iOS-i varasemad versioonid, nõuab tellimuste haldamine täiendavat sammu, puudutades poes Apple ID profiili ikooni, nagu on selgitatud meie õpetuses.