contador gratis Saltar al contenido

Nüüd on iPhone'is parool võimalik sisestada WhatsAppis

Koht parool ei WhatsApp Messenger iPhone'i kasutajad on seda alati nõudnud. Ja lõpuks, lõpuks, lisab rakendus selle funktsiooni versiooniuuenduse kaudu värskenduse kaudu 2.19.20.

WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger

Ma ütlen veel kord, mis on alati WhatsApp taga Telegram Messenger (kus meil on kanaleid ja rühmi), sest taas on konkurendid juba aastaid seda turvalisuse / privaatsuse võimalust pakkunud!

Arendusmeeskond kasutab iOS-i tööriista, mis võimaldab teil rakendusse integreerida puutetundliku ID ja näo-ID. Idee on kasutada iPhone'i enda lukukoodi, et pääseda juurde WhatsAppile. Seetõttu ei registreerita paroole rakenduses ega saadeta muudesse asukohtadesse; kõik jääb iPhone'isse, mis on sisse ehitatud Apple'i turvasüsteemi.

Telegrammis saate avada ka Touch / Face ID abil, kuid peate tegema osa koodi (mis on ka iPhone'is ainult kohapeal).


Kuidas WhatsAppile pääsemiseks parooli aktiveerida?

Kuna teil peab juba olema lukukood ja iPhone'is konfigureeritud puute- / näo-ID, aktiveerige lihtsalt rakenduse WhatsApp suvandid.

Selleks avage WhatsApp ja minge saidile Reguleerimine Konto Privaatsuseeskirjad Ekraanilukkja aktiveerige suvandid, nagu allpool näidatud:

Seega, kui jätate oma iPhone kellegi juures lukustamata, ei saa see inimene WhatsAppi avada ega teie vestlustele juurde pääseda. Selleks peate autentima sõrmejälje või näo või iPhone'i lukukoodiga. Nii on teil rohkem privaatsust ja turvalisust.


Vaata ka:

Ja sina, mida sa arvad? Jäta meiega kommentaar!

Niimoodi? Jagage oma sõpradega ja püsige siin iPhoneTipsis! Jälgi meid edasiTwitter,Instagram, FacebookjaTelegramm.