NĂĽĂĽd on iPhone’is võimalik jäljendada Mac Classicut

Mac Classic

Milline hull asi! Neil õnnestus iPhone’is käivitada esimene Macintoshi operatsioonisĂĽsteem!

MacOS Classic iPhone'is

Tegelikult on iPhoneOS-i kantud kuulus, ümber nimetatud vMac-emulaator Mini vMac, suudab täiuslikult simuleerida klassikalist keskkonda, võimaldab isegi platvormi omaprogrammil normaalselt töötada. Nostalgia pärast, et teil on sel ajal Mac ja vanad failid on ikka sahtlipõhjas peidus, on see rakendus plaaditäis.

Vaadake videot, kus näete Sim City mängu vanemat versiooni, mis töötab iPhone’is:

Projekti veebisaidi andmetel jäljendab Mini vMac heli ja täisekraani toega 4 MB Mac Plusi. Samuti on simuleeritud algne klaviatuur (selle suurendamiseks klõpsake pilti).

Simuleeritud klaviatuur Mitmikpuudutusega Ĺľestid avavad emulaatori menĂĽĂĽ Praegu ainult inglis- ja hispaaniakeelsed versioonid

Ilmselgelt pole Apple kunagi oma sĂĽsteemide konkurentsi väga toetanud ja seetõttu ei näe me seda tĂĽĂĽpi programmi kunagi Rakenduste pood. Mini vMac on saadaval aadressil Cydiaallikast alates namedfork.net. Selle installimiseks otsige aadressil “mini” või “namedfork” Otsing pärit Cydiast. Alles seejärel saate rakenduse ise installida. Teil peab olema ka Mac Plusi ROM-fail, sest ilma selleta emulaator ei tööta.

Allikas Cydia

Kuid kõige muljetavaldavam on selle erakordse telefoni võimalused, mis on praktiliselt taskuarvuti. Kas olete kunagi mõelnud päevale, mida saaksite MacOS X-i jäljendada (või vaikimisi käivitada)? ?

[via]