NĂĽĂĽd on võimalik beetaversioonis uut DeathMatchi reĹľiimi mängida …

Seda lahingukuningreĹľiimi alamĹľanrina kattuvad mitme mängijaga tegevusmängud kolmanda isikuna täiendava mängureĹľiimina. Kuid mõned mõtlevad hinged otsustasid, et manöövreid võib rakendada ka vastupidi. Sealhulgas ka need, kes on lähedased sĂĽndmus, mis seob PUBG Mobile’i filmiga Godzilla: koletiste kuningas, saavad mängijad nĂĽĂĽd osaleda vähendatud stsenaariumi korral võistkondlikes väljalangemismängudes.

Pärast Resident Eviliga tehtud koostöö häid tulemusi (mida lõpuks pikendati) algas eelseisva filmi esilinastuse tõttu uus periood pärast Godzilla 2014. aasta mugandust. Kuigi näib, et me ei võitle hiiglaslike koletistega pea ees, on meil mõned uut tüüpi mängud, mida praegu saame proovida ainult beetaversioonis, vähemalt seni, kuni film jõuab ekraanile 31. mail.

TDM (Team Deathmatch Mode) meeskonnas osaleme 4 vs 4 kohtumises, kus meeskond esindab koletisi filmidest nagu King Ghidorah või Mothra. See kaart on selle režiimi jaoks eksklusiivne ja me saame mängida nii esimeses kui ka kolmandas isikus. Nagu me ütlesime, on see tunnitüüp ainult versioonile 0.13 beeta, mida saab installida samasse terminali koos tavalise mängukliendiga ilma seda asendamata.

Kuid see pole selle mängurežiimi ainus uudsus. Aja möödudes avatakse uued tundmatud funktsioonid. Praegu on meil poes juba filmide triiksärgid, mõnelt kaardilt leiame koletisi tähistavaid graffiteid ja kui me vaatame merd ja silmapiiri, siis näeme mõnda hiiglaslikku kaalu, mida võime juba ette kujutada, mis see on.

See pole ainus TOHO koletisi mängiv mäng. Godzilla kaitsevägi avaldas hiljuti ülemaailmselt a klõpsija kus peame oma linna kaitsma olendi filmograafiast võetud hiiglasliku koletise ohu eest.

PUBG Mobile Beta Androidile Uptodownis [APK] | lae alla