Nüüd on võimalik mängida The King of Fighters AllStari globaalset versiooni

Nüüd on võimalik mängida The King of Fighters AllStari globaalset versiooni

SNK tegelastel on tänu ettevõtte tööle teine ​​elu, kui nad müüvad oma litsentse kolmandatele osapooltele, et sellised lood nagu Metal Slug ja Samurai Showdown ei jääks mööda. Võitlejate kuninga puhul on võitlusmängu loo põhjal Androidi jaoks tiitrite arv tohutu, kuid parima krooni saamiseks saabus uus: King of Fighters AllStar Beatem üles, kus me võitleme Fatal Futy, The Art of Fighting ja paljude teiste ettevõtte pealkirjade tegelastega.

Kuigi Aasia versioon on olnud pikka aega olemas, on nĂĽĂĽd ainult NetMarble avaldab globaalse versiooni, milles on mitu keelt: inglise, portugali, Hispaania, Venemaa, Itaalia, Prantsusmaa, Hiina, Vietnam ja Indoneesia.

Võimalik, et kogu mäng sarnanes saagaga edastage kronoloogilises järjekorras kõik sündmused, mis pealkirja ajal aset leiavad. Alustades võitlejate kuningal 94 ja jõudes väljaandeni 99, avame uued stsenaariumid ja lahingud, kus moodustame kolmeliikmelise meeskonna, mida saame reaalajas kontrollida. Mäng, kus kõik on teie vastu, kus saate mängida koos Terry Bogardi ja Robert Garciaga, garanteeris edu isegi neile, kes kardavad tavalisi freemiumimudeleid.

SNK mäng on saadaval Androidi jaoks

Ootuspäraselt, kogu kogemus põhineb märkide vabastamisel süsteemi kaudu gacha, kus saame juhuslikke auhindu, mis võimaldavad meil oma nimekirja täiendada ja võitlejate taset tõsta. See süsteem on täidetud vältimatute alternatiivsete mängurežiimide, võistlusauhindade ja ajaliste sündmustega, mis pikendavad mängusõltuvust mitmeks nädalaks. Ja nagu me juba varem rääkisime, on see mäng piisavalt lõbus, nii et me ei unusta ressursside hankimisest ja keskendume lõbusate ekraanide purustamisele, et vahetada vaenlaste vastu lööke.

Võitlejate kuningas AllStar on kingitus kogenumatele mängijatele, kes unistavad lapsena kodus arkaadist ja veedavad õudusi krõpsude peale. Õnneks saame täna nende tegelastega seiklusi üle elada, nagu näitavad erinevad SNK universumist inspireeritud mängud ja nutikad manöövrid, näiteks Terry Bogardi saabumine Super Smash Bros. saaga. nagu kaubamärgi tunnuslause ütleb: tulevik nüüd.