Nüüd on WhatsAppis võimalik QR-koodiga ettevõttega vestlust alustada

SEE WhatsAppi äri, nagu tavaversioon, kasvab jätkuvalt, ehkki aeglaselt. Facebooki teatel on messengeri kommertsversioon nĂĽĂĽd olemas 50 miljonit aktiivset kasutajat kuus maailmas – kaks suurimat platvormiturgu on India See on Brasiilia, vastavalt 15 ja 5 miljoni kasutajaga.

Mõeldes selle platvormi edasisele reklaamimisele ja loomulikult tööriistade pakkumisele tarbijatele uue pandeemia ajal töötamiseks koroona viirus (COVID-19), Teatas WhatsApp täna oma äritellijatele rohkem funktsioone, nagu näeme allpool.

QR-kood vestluse alustamiseks

WhatsAppi kaudu kaupluse / ettevõttega vestlemiseks peate numbri lisama käsitsi või aktsepteerima oma kontakte jagamise teel. Uue QR-koodi abil skannige see lihtsalt vestluse alustamiseks – selle leiate ettevõtte veebisaidilt, vastuvõtult või vitriinilt, mis muudab teie klientide jaoks teiega ĂĽhenduse võtmise lihtsamaks.

WhatsAppi sõnul näeb kasutaja QR-koodi skannimisel sõnumit, mille ettevõte on määranud teenuse käivitamiseks – nagu see on olnud mõnel juhul. QR-koodide kasutamise alustamiseks saavad ettevõtted järgida neid samme.

Uudsus täiustab kulleriga kauplusteenust veelgi, eriti kui see on kombineeritud teiste funktsioonidega, nagu eespool nimetatud sildid ja automatiseeritud sõnumid.

WhatsAppi ärisildid

See funktsioon on nüüd saadaval ettevõtetele kogu maailmas, kasutades WhatsApp Businessi ja WhatsApp Business API-d. Tasub meeles pidada, et seda uudsust testitakse alates eelmise aasta maist, sealhulgas messengeri standardses versioonis.

Jagage kataloogi

Eelmisel aastal rakendatud kataloogid on muutnud viisi, kuidas kliendid suhtlevad kauplustega WhatsAppi kaudu. Selle tõenduseks ĂĽtleb WhatsApp, et ettevõtte kataloogi vaatab kuus ĂĽle 40 miljoni inimese – ja seda funktsiooni on nĂĽĂĽd täiustatud.

Tootekataloog teenuses WhatsApp Business

Ettevõtted saavad nüüd iga üksuse katalooge ja linke jagada mitmel platvormil (sh Facebook ja Instagram), mida saab WhatsAppis ja isegi kaugemal korrata.

Sarnaselt eelmisele ressursile on kataloogilink saadaval ka WhatsApp Business’i kasutajatele kogu maailmas; selle jagamise õppimiseks vaadake lihtsalt seda artiklit.

· • ·

Tasub meeles pidada, et eelmisel kuul ĂĽritas WhatsApp Brasiilias käivitada maksefunktsiooni, mis hõlbustab rahaĂĽlekandeid platvormi kasutajate vahel. Varsti pärast seda lĂĽkkas keskpank kaebuse edasi, väites muret konkurentsi ja eraelu puutumatuse, tänapäevalgi kehtivate piirangute pärast – kuigi Cade oli oma peatamise tĂĽhistanud.

Jätkame selle loo jälgimist.


WhatsApp Businessi rakenduse ikoon


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon