NĂĽĂĽd saate Pinteresti kaudu proovida virtuaalset meiki

Pinterest saab uusi funktsioone, mis põhinevad liitreaalsusel. Alates sellest nädalast saavad kasutajad platvormi abil testida virtuaalmeiki kaubamärkidelt nagu Sephora, Urban Decay, NYX või Lancôme.

Proovi On on selle uue funktsiooni nimi, mida Lens arendab. Selle käivitamiseks klõpsake lihtsalt kaameraikoonil, mis kuvatakse otsingupiirkonnas. Seejärel klõpsake “proovida”, et käivitada testimiseks saadaval olevad erinevad võimalused.

Uues süsteemis väärib märkimist varjupaleti lisamine, mis ühendab erinevaid värve kasutaja nahatooniga.

tehniline meik “data-title =” tehniline meik – nĂĽĂĽd saate virtuaalset meiki proovida ka Pinterestis – SAPO Tech “> meigitehnika

Pange tähele, et Pinterest pole esimene platvorm, mis sellist tööriista pakub. L’OrĂ©al, Benefit, Neutrogena ja Amazon on vaid neli tuntud kaubamärki, millel on juba sarnased sĂĽsteemid.

Samuti on oluline rõhutada autentsuse elementi, millega Pinterest soovib seda tööriista edastada. Ettevõtte sõnul ei sega need funktsioonid kunstlikke ilufiltreid, mis muudavad kasutaja tegelikku anatoomiat või füsiognoomiat, nii et teil on lõplikust tulemusest usaldusväärne ettekujutus.