NĂĽĂĽd saate rakendust Flatpakis beetaversioonis testida

Mitte täna pole ma öelnud selliseid lahendusi: AppImage, Klõps ja Flatpak need on Linuxi rakenduste levitamise tulevik ja iga kord, kui selles komplekteeritud vormingus rakendatakse uusi funktsioone ja funktsioone. Flatpak sai hiljuti tehnikahuvilistele väga huvitava võimaluse.

Selle kuu 19. päeval avalduses Gnome blogisUued, välja kuulutatud Flathubi funktsioonid, uute funktsioonide keskel, mõned arendajale keskendunud tarkvara, hoidlasse lisatud väga huvitav funktsioon, beetaprogrammi installimise võimalus Flatpakile.

Snapil on midagi sarnast, seda nimetatakse “beetakanal“, Annab kasutajale võimu, milline versioon tarkvara ta on valmis oma sĂĽsteemi installima versiooni, mida peetakse stabiilseks, või versiooni “test“, Kus äsja juurutatud või väljatöötamisel olevad ressursid võivad olla osa.

Selle uue valiku abil saavad fännid oma beetaversiooni testida tarkvara, milles on rakenduse ohutus ja vaikus LIIVAKAST võib pakkuda, kartmata vigu, mis võivad teie opsüsteemi kahjustada.

Flathubi beetahoidla

Selle hoidla eesmärk on võimaldada arendajatel, kes on tavakasutajad, oma rakendusi testida, et saada võimalus avaldada oma rakenduse stabiilne versioon.

Selle eest tõesti Github Selles kasutatakse rakendusi beeta hoidla, lihtsustab protseduure ja on selliste rakenduste pakkumisel kiirem.

Beeta hoidla valiku lisamiseks oma süsteemi käivitage lihtsalt järgmine käsk:

flatpak remote-add flathub-beta https://flathub.org/beta-repo/flathub-beta.flatpakrepo

Seejärel installige soovitud rakenduse beetaversioon: (näiteks kasutan Godoti mängumootorit)

flatpak install --user flathub-beta org.godotengine.Godot

Sama rakenduse beeta- ja stabiilse versiooni installimisel lisatakse need sĂĽsteemiga paralleelselt. Teie levitusrakenduse menĂĽĂĽs kuvatakse aga ainult ĂĽks.

Igas järjekorras saate muuta versiooni vaateid [01 | 02] kus esimene parameeter on kuvatav rakendus.

flatpak make-current org.godotengine.Godot [beta|stable]

Terminali kaudu on võimalik valida, millist versiooni käitada, sealhulgas kaks võimalust rakenduse beetaversiooni käitamiseks:

flatpak run --branch=beta org.godotengine.Godot

või

flatpak run org.godotengine.Godot//beta

Esmakordselt oli see alternatiiv saadaval ainult terminali kaudu, kuna sisemuses oli hea graafiline teostus vaid aja küsimus. rakendus või DE.

Mida arvate uudsusest? On huvitav tutvuda programmi beetaversiooniga ja leida ehk uusi funktsioone lisaks sellele, et aidata kaasa selle stabiilsele versioonile kĂĽpsusele.

Ootan teid nagu alati siin blogis Dioliinuks, SÜSTEEMAALT, järgmine! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.