Nüüd saate Spotifys peita laulud, mis teile ei meeldi; Google Photos, Pokémon GO ja TikTok saavad uudiseid

Ja siin oleme jälle kõige olulisemate viimaste värskendustega Rakenduste pood! Kas peaksime nende juurde minema?

Spotify


Spotify rakenduse ikoon - muusika ja taskuhäälingusaated

Olgem ausad: meil kõigil on see olemas seda muusika, mida me isegi ei kuule algusakorde, ilma et meil oleks enesehävitavat tungi omaenese kõrvu tõmmata. Sest Spotify uusim värskendus meeldib meile, ütleme, mitte eriti õilsatele.

Peida Spotifys muusika

IOS-i või Androidi jaoks mõeldud rakenduse uusimas versioonis saavad kasutajad seda teha Laul “Peida” kes ei taha kulda näha ega maalida. Kui te seda teete, on need laulud hallid ja neid ei esitata, isegi kui kuulate a esitusloend see sisaldab neid.

Loo peitmiseks puudutage lihtsalt selle nime ja hoidke seda ning puudutage kontekstimenüüs valikut „Peida laul”; Samamoodi, kui teie süda vahetab mingil eluperioodil külgi, on võimalik oma muusikat samade sammude järgi “peita”.

See uudsus ilmub juba kogu maailmas ja jõuab kõigi kasutajateni järgmise paari nädala jooksul. Elu!

Google Photos


Google Photos rakenduse ikoon

Vahepeal Google’i fototeenus lõpuks said tuge Tume reĹľiim iOS 13. Selle aktiveerimiseks ei pea te midagi tegema: kui teie sĂĽsteem on konfigureeritud tumeda välimuse jaoks, käituvad rakendused samamoodi.

Pokemon GO


Pokemoni GO rakenduse ikoon

Pokemon GO ĂĽmbruse palavik võis kĂĽll mõni kuu pärast ilmumist kiiresti raugeda, kuid mängul on endiselt lojaalne mängijaskond – loomulikult on neil kõigil hetkel Coronaviiruse (COVID -19) pandeemia tõttu mängimine mõnevõrra takistatud.

Kuna tiitli arendaja Niantic teatas hiljuti, et ajakohastavad seda sotsiaalse isolatsiooni mõju silmas pidades: värskenduse abil saavad mängijad osaleda haarangud isoleeritud, ilma et peaksite kohas viibima (maksimaalne vahemaa on paar kvartalit). Nendel üritustel saadud ülesanded, saavutused ja auhinnad on samad, mis aastal haarangud traditsiooniline.

Osaleda haarangud Teil on vaja luba, mis maksab 100 pokemĂĽndid – või 5,20 R $ pärisrahas; Arendaja mĂĽĂĽb sooduspääsupaketti kõigile, kes soovivad osaleda erinevatel seda tĂĽĂĽpi ĂĽritustel. Lõpuks on võimalik sõpru kutsuda kõikjalt haarangud, kuid see on funktsioon, mis lisatakse hiljem.

Niantic ei öelnud, millal haarangud Pult hakkab juhtuma, kuid see peaks juhtuma lähinädalatel.

IKT pakkumine


TikToki rakenduse ikoon

Lõpuks lisavad videoteenused kõikjale palju rohkem vanemate juhendamine et vanematel ja eestkostjatel oleks sisu üle, mis on lastele selgemini kättesaadav.

Allikas Perepaarid, mis on saadaval lähinädalatel, võimaldab vanematel oma laste kontosid enda linkida, võimaldades neil väikelaste kasutamist oma nutitelefonidega kontrollida. Sellest ajast alates saavad hooldajad näiteks TikTokis oma igapäevast kasutusaega piirata – võrk on teinud isegi koostööd mõne oma tuntuima loojaga, nii et nad ilmuvad lĂĽhikestes videotes, kus lastele öeldakse, et nende päevane kvoot on otsa saamas.

Vanemad ja eestkostjad saavad piirata ka seda tüüpi sisu, millele lapsed saavad TikTokis juurde pääseda. Lisaks keelab võrk DM-i (otsesõnumi) funktsiooni täielikult alla 16-aastaste kasutajatega kontode puhul.

Lapse kontoga ĂĽhenduse loomiseks peab vanem / eestkostja skannima jaotises olevat QR-koodi “Digitaalne heaolu” oma nutitelefonis; lapsed saavad selle funktsiooni deaktiveerida, kuid sel juhul saavad vanemad sĂĽndmust teavitava teate – ja pakuvad võimalust see kohe uuesti lubada.