NĂĽĂĽd saate WhatsAppi grupist lahkuda seda uuesti sisestamata

Ametliku ajaveebi kaudu WhatsApp sõnum jagage häid uudiseid, mis keskendusid nende rakenduse grupile (iOS-i ja Android-i jaoks).


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

WhatsAppi rühmad on oluline osa kasutajakogemusest, olgu siis seotud pereliikmetega üle kogu maailma või lapsepõlvesõpradega, kes on aastate jooksul ühenduses püsinud.

On ka inimesi, kes tulevad WhatsAppi rühmade kaudu kokku siis, kui neil on ühised eesmärgid, näiteks esimest korda otsivad näpunäiteid lapsevanemad, õppegruppide korraldamisel õpilased ja isegi hiljuti mõne katastroofi all kannatanud kogukonnajuhid.

kooskõlastatud strateegiad nende kogukondade tõhusaks ja kiireks abistamiseks.

Esimene on seotud rĂĽhma kirjeldusega.

Rühmaandmetest leiate nüüd lühikese kokkuvõtte, mis võimaldab teil määratleda grupi eesmärgid, juhised või teemad.

See sobib suurepäraselt siis, kui gruppi lisatakse uusi inimesi, kuna nende kirjeldus ilmub vestluse ülaossa.

Teine uudsus on seotud vestlusvoogudega grupisiseselt.

Vestlusest lahkudes saate nĂĽĂĽd kiiresti jälgida teid mainivaid või teile vastavaid kirju, puudutades ikooni “@”, mis kuvatakse vestluse paremas alanurgas.

Samuti on grupist kellegi leidmine lihtsam, sest osalejaid saate otsida nende infolehelt.

Kaks uut funktsiooni, mille WhatsApp on isegi välja andnud, kuid mis näivad praegu rakenduses ainult maanduvat, on: 1.

administraatorite grupiseadetes on rohkem juhtnuppe, on võimalik piirata seda, kes saab grupi teemat, pilti ja kirjeldust muuta; 2.

Võimalus eemaldada administraatori õigused teistele grupiliikmetele (grupi loojaid ei saa enam alustatud grupist eemaldada).

Lõpuks sisaldavad need ka kaitset, et kasutajaid ei saaks korduvalt jätta seljataha jäetud rĂĽhmadesse – ideaalne peregruppidele, kellest soovite lahkuda, ja inimestele, kes teid tagasi toovad! ?