Logo WhatsApp Messenger

NĂĽĂĽd saate WhatsAppis pikka heli salvestada, ilma et peaksite mikrofoni nuppu all hoidma

Hea uudis neile, kes seda kasutavad WhatsApp Messenger! Teie versioon 2.17.81 Äsja saabus App Store, millel on kaks väga kasulikku uut funktsiooni.

Esimene on nüüd, kui soovite häälsõnumit pikka aega lindistada, saate selle lukustamiseks lihtsalt nuppu üles tõsta (mikrofoni ikoon). Sel moel ei pea te salvestamise ajal nuppu hoidma, tuleb mainida käitumist, mis on väga sarnane sellele, mis meil Telegramis juba olemas on.

WhatsApp Messengeri logo

Teine, mis on esile tõstetud ainult American App Store'i väljalaskemärkmetes, kui saate lingi YouTube'i videolt, saate seda nüüd teoreetiliselt otse WhatsAppis esitada. Ja tänu PiP-le (Pilt-pildis), Võite jätkata video vaatamist, uurides samal ajal muid vestlusi. See, nagu ma ütlesin, teoreetiliselt, kuna siinse testi käigus ei saanud ma funktsiooni tööle panna, kuna see oli alati suunatud YouTube'i rakendusele.

Vastavalt WABetaInfo, see funktsioon on tegelikult keelatud, kui nad ei pruugi seda mingil põhjusel aktiveerida. Võib-olla midagi lihtsat, mille server saab aktiveerida, ilma et selleks oleks vaja uusi rakenduse värskendusi välja anda.

Samuti vastavalt Messengeri uudistele spetsialiseerunud profiilile / veebisaidile kavatseb WhatsApp lõpuks iPadi jaoks rakenduse versiooni käivitada. Kui see kinnitatakse, pole WhatsApp Web'i vaja tahvelarvutis kasutada. A


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon