Nüüd tellitakse Powerbeats Pro USA-s

Seda Powerbeats ProApple’i tütarettevõte, uued spordisuunitlusega spordiklassid esitleti aprilli alguses. Nüüd, umbes kuu aega hiljem, tellivad nad Ameerika Ühendriikidest ettetellimisi.

Kõrvaklapid on saadaval ainult mustana – elevandiluust, samblarohelisest ja tumesinisest versioonist ilmub versioon alles aasta keskel (suvi põhjapoolkeral). Seal maksab see 250 dollarit (pluss maksud). Täna tellides saadetakse kõrvaklapid ajavahemikus 13. – 20. Mai (kiire saatmine, tasuline) või 14. – 21. Mai (tasuta saatmine). Ehkki kiireim tarne on oodata 13. kuupäevaks, toimub kaupluste ametlik turule toomine 10. päeval (järgmisel reedel). 9 kuni 5 Mac.

Kuigi see on kallim, on Powerbeats Pro’l AirPodidega võrreldes huvitavaid erinevusi. Lisaks täiesti erinevale disainile, mis jääb teie kõrvadele palju lihtsamaks, on neil palju võimekam aku, füüsiline kontroll helitugevuse ja reprodutseerimise suhtes, suurem vastupidavus veele / higile.

Brasiilias peab riiklik telekommunikatsiooniagentuur (Anatel) veel läbi vaatama Powerbeats Pro, et nad saaksid nende turustamiseks välja anda. Siin võetakse nende käest 2 149,00 USD (kuni 12x) või 1934,10 R $ sularaha.