contador gratis Saltar al contenido

Nüüd võrgus: kuus arvutites kasutatavat teenusfunktsiooni | Heli ja video

Nüüd võrgus: kuus arvutites kasutatavat teenusfunktsiooni | Heli ja video

Nüüd on Claro klientidele kättesaadav voogesitusteenus (endine NET), mis pakub filmide, telesaadete, sarjade ja dokumentaalfilmide kollektsioone. NET Now-nimelises kataloogis kuvatakse pealkirjad mitmest kanalist, näiteks HBO, Discovery, Telecine, Fox, MTV, ja see varieerub vastavalt operaatori sõlmitud paketile.

LOE: Claros ja NET-is on kiireim Internet Brasiilias

Claro televisioonipaketi tellimisega saavad kasutajad teenusele juurde pääseda arvuti või mobiiltelefoni kaudu ilma lisatasusid nõudmata. Lisaks tasuta pealkirjadele on võimalus vaadata ka viimaseid suuremaid filmide väljalaskeid. Allpool olevas loendis leiate funktsioonid, mis on nüüd saadaval arvutis PC-ga.

Nüüd voogesituse teenus Claro Foto klientidele: Reproduo / Gabrielle FerreiraNüüd voogesituse teenus Claro Foto klientidele: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Nüüd voogesituse teenus Claro Foto klientidele: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Vahekaart "No Ar" pakub võimalust vaadata Claro paketis saadaval olevate kanalite programmeerimist reaalajas: TNT ja TNT seeria, TLC, TBS, Kosmos, Spordibänd ja uudistebänd, ESPN ja ESPN Brasiilia, Nicklodeon, Curta, Comedy Central, Planeediloomad, MTV, Paramount, ID, Boomerang, Cartoon Network, Discovery Kids, Discovery Turbo, Discovery h & h ja Discovery Channel, Fox and Fox Sports 1 ja 2.

Reaalajas sisule juurde pääsemiseks klõpsake lihtsalt ekraani ülaosas oleval vahekaardil ja valige paremas nurgas soovitud kanal. Valides klõpsake nuppu Esita. Kui soovite vaadata mõnda muud kanalit, valige lihtsalt vahekaart uuesti.

Vaadake otseülekannet Net Now-s Foto: Reproduo / Gabrielle FerreiraVaadake otseülekannet Net Now-s Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Vaadake otseülekannet Net Now-s Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

2. Vaadake graafikute tabelit

Nüüd saate vaadata ka arvutis saadaolevate peamiste kanalite programmeerimisgraafikuid. Allikainimene tutvustab kõigi programmide ajakava, näeb sisu, mida eetris oli eelmisel nädalal, praegu mängitakse ja mida hakatakse mängima järgmisel nädalal.

Selle tööriista kasutamiseks peate uuesti avama vahekaardi "Õhus" ja kerima lehte, kuni leiate programmeerimiskasti. Seal saate liikuda nädalapäevade ja soovitud aja vahel, klõpsates ekraani paremas nurgas asuval suuna noolel. Samuti on võimalik kanaleid otsida nende žanri järgi tähestikulises järjekorras või otsida soovitud kanali nime või pealkirja jaoks juhendeid. Funktsiooni võib leida nädalapäeva indikaatori kohal, millest leiate teavet.

Vaadake fotokanali programmeerimiskasti: Reproduo / Gabrielle FerreiraVaadake fotokanali programmeerimiskasti: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Vaadake fotokanali programmeerimiskasti: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Nüüd pakutakse kasutajatele ulatuslikke tootekatalooge, erinevalt teistest voogesitusplatvormidest juhtuvatest, ei seo kliente siiski ainult saadaolev sisu. See teenus võimaldab teil laenutada soodsate hindadega filmipealkirju. Kasutajad saavad valida avaliku või HD-versiooni rentimise vahel ning hinnad erinevad sõltuvalt iga filmi ilmumisajast.

Üüritavate filmide leidmiseks valige lihtsalt vahekaart „Kino”. Sellele pääsemiseks on võimalik otsida filme, mis põhinevad mitmel kategoorial, näiteks Release, Christmas Specials, Golden Globe ja Critics 'Choice Awards – kuulsad audiovisuaalsed auhinnad -, Ao ja Fico. Laenutamiseks valige lihtsalt soovitud film, sisestage see nii, et pealkirja väärtus oleks laetud, ja mängige seda.

    Filmi peamist väljaannet on võimalik rentida Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira    Filmi peamist väljaannet on võimalik rentida Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Filmi peamist väljaannet on võimalik rentida Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Nüüd on Clube kategooria, mis võimaldab kasutajatel osta täiendavat sisu, mida pole lepingulises paketis. See tööriist toimib laiendina, võimaldades teil lisada täiendavaid kanaleid, mida soovite vaadata, vähem kui hind, mille kulutate suurema paketi rentimisele.

Uue sisu tellimiseks avage ekraani ülaosas lihtsalt vahekaart „Klubi kohe” ja valige soovitud toode. Hinnad varieeruvad sõltuvalt teenusest ja on jagatud kanalite vahel, näiteks Telecine, Combate, Fox Premium.

    Now Clube'i kaudu on võimalik rentida uusi teenuseid. Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira    Now Clube'i kaudu on võimalik rentida uusi teenuseid. Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Now Clube'i kaudu on võimalik rentida uusi teenuseid. Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

5. Vaadake programmi vastavalt kanalile

Kliendid saavad vaadata mitut filmi ja sarja vastavalt soovitud kanalile. Selle tööriista abil on võimalik filtreerida sisu ja kuvada ainult kanalikogusid, hõlbustades pealkirjade otsimist.

Vahekaardil „Avaleht” kuvatakse mitu sisuvalikut. Lehte kerides leiate kõigi saadaolevate kanalite valikuid. Rohkemate kanalite nägemiseks valige lihtsalt lehe klõpsamise nool või klõpsake sellel. Valimisel suunatakse kasutajad uuele lehele koos kõigi saadaolevate toodetega.

Sisu otsimine vastavalt fotonäituse kanalile: Reproduo / Gabrielle FerreiraSisu otsimine vastavalt fotonäituse kanalile: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Sisu otsimine vastavalt fotonäituse kanalile: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Nüüd pakub see ka sektsiooni sisu vaatamiseks, mis on mõeldud ainult lastele, näiteks Turma da Mnica, Galinha Pintadinha, Barbie ja teised. See suvand sisaldab peamisi lastekanalite pealkirju, mis on sisse lülitatud Nüüd, mida saab filtreerida ka vastavalt soovitud kanalile.

Avage vahekaart „Lapsed”, et vaadata lastele filme ja koomikseid. A See jaotis sisaldab vaateid, mis on eristatud ja jagatud mitmesse kategooriasse, et hõlbustada konkreetse sisu otsimist. Pealkirja valimisel klõpsake valitud valiku vaatamiseks lihtsalt esitusnupul.

Nüüd pakub eksklusiivset sektsiooni lastesisu jaoks. Foto: Reproduo / Gabrielle FerreiraNüüd pakub eksklusiivset sektsiooni lastesisu jaoks. Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Nüüd pakub eksklusiivset sektsiooni lastesisu jaoks. Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Viis rakendust filmide ja srysi vaatamiseks

Viis rakendust filmide ja srysi vaatamiseks

Kuidas kasutada Netflixi teleris, mis pole nutikas? Vaadake näpunäiteid TechTudo foorumist