Nuuvemi mustal reedel on mänge allahindlusega kuni 90%

SEE Nuuvem on digitaalne platvorm arvutimängudele, mis saabuvad Brasiiliasse väga konkurentsivõimeliste hindadega ja ületavad oma segmendi suurimaid platvorme Aur. Aastal sexta-feira Negra Nuuvemil on kampaaniad alates 27. kuni 30. novembrini ja allahindlused kuni 90%.

Sel perioodil pakub platvorm enam kui 300 pakutavat mängu, kusjuures igaühele loendatakse. Arvestuse lõpus sisenes sinna veel üks pakutav mäng. Ja eksivad need, kes arvavad, et leiavad kataloogist ainult vanu mänge. Mad Max, LEGO Worlds, PES 2016, vastuoluline Batman: Arkham Knight ja tõenäoliselt antakse selle aasta mängule Fallout 4 super allahindlust.

Võrdluseks mängud Star Wars – The Force Unleashed Ultimate Sith Edition (Maci versioon), mille Steamis mĂĽĂĽs 11,09 R $ on Nuuvemil hinnaga 8,99 R $.

Pidage meeles, et see pakkumine kehtib mitu tundi ja selle eest saab tasuda Paypal, PagSeguro, krediitkaardi, boleto või pangaülekandega. Püsige kursis reklaamikampaania lehega, kuhu pääseb siit, sest iga päev pakutavad mängud muutuvad.