NVIDIA, Amazon ja Sony tühistasid ettevõtte Coronavirus - Business tõttu osalemise MWC2020-s

NVIDIA, Amazon ja Sony tĂĽhistasid ettevõtte Coronavirus – Business tõttu osalemise MWC2020-s

Hirm Coronaviiruse ĂĽlekandumise ĂĽle tingib veel kahe tehnoloogia olemasolu tĂĽhistamise mobiilsel maailmakonverentsil 2020 – suurel tehnoloogianäitusel, mis toimub Barcelonas 24. – 27. Veebruaril. Pärast LG ja Ericssoni, nĂĽĂĽd on NVIDIA kord, teatasid Amazon ja Sony, et nad ei osale GSMA ĂĽritusel.

NVIDIA on esimene Ameerika ettevõte, kes tühistas oma kohaloleku. See tehnoloogiahiiglane on üks MWC2020 sponsoreid pärast partnerlust GSMAga 10 tehisintellekti arutelu korraldamiseks. Samuti valmistub ettevõte külastajaid "tervitama" innovatsioonikeskuse AI Edge abil.

Coronaviirusega seotud rahvatervise riskide tõttu on meie peamiseks prioriteediks kolleegide, partnerite ja klientide turvalisuse tagamine, edendades NVIDIA-d oma ajaveebis postitamisel. Ettevõtte sõnul olid nad valmis maailmale rääkima tööst, mida ta on teinud sellistes valdkondades nagu AI või 5G, ning uskusid, et hoolimata kahetsusest, et nad puudusid MWC2020-l, ei olnud see kõige õigem otsus.

Teine Põhja-Ameerika hiiglane, kes teatas, et ta ei osale MWC2020-l, kuna kardab levida Coronaviirusega, on Amazon. Jeff Bezose juhitud ettevõte teatas rahvusvahelisele ajakirjandusele saadetud avalduses, et haiguspuhang pani teda kaaluma üritusel osalemist.

Sony teatas pressiteates, et nad on jälginud "olukorda, mis kujunes pärast uut koroonaviiruse puhangut" ning patsientide, partnerite ja töötajate turvalisuse ja heaolu tagamiseks olid "teinud raske otsuse näituse peatamiseks ja MWC 2020-s osalemiseks". Ettevõte teatas, et tema pressikonverents toimub video kaudu "turvalisemas" kohas 24. veebruaril 2020, kell 8.30 (Kesk-Euroopa aja järgi), Xperia ametliku kanali kaudu YouTube'is.