Nvidia laiendab videomängude voogesitust arvutisse ja Maci

Voogesitusteenused on meelelahutustööstuses pikka aega domineerinud. Kuigi muusikas (Spotify, Pandora) ja kinos (Netflix, Amazon Prime Video) on levinum, nähakse multimeedium voogesitustehnoloogias ka videomängutööstuse tulevikku ja selle ambitsiooni kinnitavad tipptööstuse nimed.

Seetõttu võtab Nvidia ideed väga tõsiselt. Selles CES-i numbris teatab Põhja-Ameerika ettevõte oma voogedastusteenuse laiendamisest PC-le ja Mac-ile, tuginedes ideele luua lai juurdepääs kõige võimsamatele mänguvahenditele turul.

See teenus ei eelda, et teil on kallis, ajakohase riistvaraga arvuti ja olete valmis vastama kõrgeimatele graafikanõuetele. Pilve kasutades tagab ettevõte, et ta suudab (peaaegu) igas arvutis taasesitada graafikapõhist mängukogemust nagu GTX 1080 või GTX 1060, mis tõenäoliselt ei mahu näiteks professionaalsemasse arvutisse, mis on seotud peamiselt turvalisuse või kaasaskantavusega. .

Mänge saab osta veebis, mis tahes mĂĽĂĽgiportaalis ning seejärel installida ja mängida GeForce virtuaalsetes masinates. Enne seda laienemist kuulus teenus GeForce Now ainult Shield TV-le, mis on ettevõtte “konsool”.

Teenusele juurdepääsemiseks registreeruge lihtsalt Nvidia veebisaidil. Esialgu on teil juurdepääs tasuta prooviversioonile, mis annab teile juurdepääsu 8-tunnisele mängule, mida toetab GeForce GTX 1060, või 4-tunnisele mängule mänguga GTX 1080-ga. Lisaks mängitakse GTX 1060-s iga 20 tunni järel (või 10-tunnise mängimisega 1080-ga). ) maksab 25 dollarit.

Ehkki see ei vaja spetsiaalset graafikat, nõuab see teenus loomulikult head Interneti-ühendust. Kui soovite mängida näiteks 1080p kiirusega 60 kaadrit sekundis, peab ühenduse kiirus olema vähemalt 50 megabitti sekundis.

Varajase juurdepääsu registreerimine on saadaval, kuid see teenus saab täielikult toimida alles märtsis.