NVIDIA liitub Blenderi fondi arendusega

SEE Blender on 3D-modelleerimise üks kuulsamaid tööriistu, nii et Hollywood kasutab seda mõnes oma filmis lisaks mõnele seda kasutavale mängule, näiteks Ubisoft , EpicGames ja Klapp näitena. Nüüd saab veel ühe hiiglase, NVIDIA.

See teade tehti Blenderi ametlikus Twitteris, kommenteerides, et NVIDIA kaasamine võimaldab projekti lisada veel kaks arendajat.

„NVIDIA on ĂĽhinenud Blenderi fondi arendusega patrooni tasandil. See võimaldab veel kahel arendajal töötada Blenderi põhiarenduse kallal ja hoida NVIDIA GPU tehnoloogiat meie kasutajate poolt hästi toetatud. Täname NVIDIA-d usalduse eest meie tööle! “

Patrooni tase (patroon või patroon) tähendab, et NVIDIA eraldab aastas vähemalt 120 tuhat eurot (praeguse ümberarvestuse korral umbes R40 5 000 tuhat dollarit). Selle tulemuseks oli ka Blenderi fondi presidendi Ton Roosendaali teadete säutsus kommentaar, öeldes järgmist:

„Meil on aastate jooksul NVIDIA meeskonnaga väga hästi läinud. Mul on väga hea meel näha, et see on nĂĽĂĽd teie ĂĽhenduses Arengufondi liikmena kinnistunud. Tere tulemast kogukonda! “.

Seda on tore näha, suured ettevõtted keskenduvad avatud lähtekoodiga projektidele ja toetavad neid, näiteks Blender. Seda tĂĽĂĽpi rahaline panus on väga oluline, sest projekt võib “elus” pĂĽsida. Usun, et ka teised populaarsed projektid saavad minna sama rada ja oma “toodet” edasi arendada.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis. Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.