NVIDIA plaanib tuua turule A4-funktsioonidega riistvara

NVIDIA plaanib tuua turule A4-funktsioonidega riistvara

Uutele tahvelarvutimudelitele stiimuleid pakkudes teatas NVIDIA hiljuti oma finantstulemuste konverentsil, et nad käivitavad uue protsessori omadustega Tegra mobiilse kiibi kiibid (Apple'ilt), pakkudes parimat jõudlust madala energiatarbega. . Sõltuvalt sellest, kuidas seda rakendatakse, võib see käituda samamoodi või paremini kui praegu iPadis kasutatav riistvara.

Nutitelefonid pole enam NVIDIA tähelepanu keskpunktis uue Tegra reaga, mis soovib kasvada ka tahvelarvutiteäris

Ettevõtte juhi Jen-Hsun Huangi sõnul on mobiiltelefoniprotsessorite paigutamisel suurema mõõtmega seadmetele üks suuremaid probleeme kui nutitelefonidel, mis tegelevad kõrgema ekraani eraldusvõimega graafikatoega. Kui tavapäraste sülearvutite tooted vähendavad energiatarbimist, nõuab väiksemate kiipide kasutamine graafika toega täiendavat tähelepanu, mis näib olevat täiustamise keskpunkt uue põlvkonna Tegra platvormidel.

Enamik tahvelarvutitest, mille jaoks teises voorus iPadiga konkureerima hakkan, peab põhinema uuel platvormil, mis on ka lahendus süsteem kiibil, nagu Apple A4. Konkurentsivõime selles sektoris on tihe ja seda juhivad muud nutitelefonides elu alustavad opsüsteemid, näiteks Android.

(elektronisĂĽsteemi kaudu)