NVIDIA tegevjuht ilmub fotol salapärase tahvelarvutiga [atualizado]

NVIDIA tegevjuht ilmub fotol salapärase tahvelarvutiga [atualizado]

Intrigeeritud, väga uudishimulik … Eile, kui Silvio kirjutas meile artikli NVIDIA positiivsetest suhetest Apple'iga, kasutas ta lahti ĂĽhendatud pilti Jen-Hsun Huangist, paljastamata selle väga olulist aspekti.

Vaadake NVIDIA tegevjuhi kohta samas intervjuus Dubais ajakirjanikuga:

NVIDIA tegevjuht tahvelarvutiga

Vestluse ajal kiitis Huang Apple'i toodete eest ja nende jaoks parima tehnoloogia valimise eest, mis hõlmas muidugi ka NVIDIA lahendusi. Tegevjuht ütles isegi, et ta kasutab kodus ainult Mac-sid.

Tema ees oleva tahvelarvuti kohta ei öelnud Huang midagi. see seade töötab tõenäoliselt NVIDIA Tegra platvormi all, a süsteem kiibil (SoC) pihuarvutite jaoks, mille Microsoft pani sisse Zune HD.

Selgub, et kõik need "NVIDIA ja Apple'i head suhted" on asjatud, kui see on Ma toode, nagu mõned on juba aastaid öelnud. Tõenäoliselt pärineb see teiselt tootjalt või isegi ainult ühelt tootjalt maketid visuaale puutetundlikust arvutist.

(läbi Shufflegazine)

Uuenda

Ja ülaltoodud tahvelarvuti on isegi MDG-st pärit Tegra prototüüp nimega ICD, ütles Engadget. Toode töötab Windows CE (bleh!) ja sellel on takistuslik puutetundlik ekraan. Võimalik, et Android-versioonis töötatakse välja tootevariant, kuid vaatamata sellele ennustatakse, et see jõuab turule 2010. aasta märtsis.

Ok, lĂĽhidalt: Apple. Ketrus, ketramine …