Nylas Mail: Gmail lauaarvutitele

Nylas Mail: Gmail lauaarvutitele

Nagu mõned inimesed teavad – vähemalt need, kes jälgivad meie kanalit Telegramis -, on mul sĂĽlearvutiga probleeme ja lõpuks võtsin oma operatsioonisĂĽsteemiks kasutusele Ubuntu Mate.

Linuxi kasutamise kogemus on Androidi jaoks väga lähedane, kuna seda platvormi saab kohandada, paindlikuks ja piisavalt tugevaks, et täiendada igat tüüpi arvuteid / seadmeid.

Kui Ubuntu Mate oli käes ja installitud, tegin Google'is paar otsingut, et teada saada, milline oleks parim programm, mida iga päev kasutada.

Ehkki paljud neist on triviaalsed, omamata suurt tähtsust, köidab tähelepanu üks rakendus: tasuta e-posti tarkvara Nylas Mail.

Nylas Maili saab kahtlemata määratleda kui "Gmail lauaarvutitele". Ehkki ta on sündinud omandikoodiga, on ta just avatud lähtekoodiga kogukonda lastud.

See platvorm pakub lisaks liidestele, nagu Gmail, atraktiivseid võimalusi, näiteks teine ​​paneel sõnumite lugemiseks, üksikasjalikud kontaktid, lugemise jälgimine, isikupärastatud teemad, tühistatud postitused ja kiired vastused.

Ja erinevalt postituse kontekstist, mida arvate, pole Nylas Mail ainuomane Linuxi jaoks. Selle Windowsi ja Maci jaoks on olemas versioonid, mille saab selle lingi kaudu alla laadida.

Praegu pole tarkvara arendajate sõnul automaatne värskendus. Arendaja pakutud uue versiooni allalaadimiseks järgige ülalolevat linki.