Oculus VR tagab, et selle virtuaalreaalsuse tehnoloogia ei riku patente

Oculus VR virtuaalse reaalsuse kogemine maksab 1500 dollarit

Reenduse ja koodide aastakonverentsil Code Conference konverentsil esinenud Brendan Iribe tunnistas, et tarbijad peaksid olema valmis investeerima 1500 dollari vahemikku.

Väärtus võtab arvesse seadme omandamist, aga ka arvutit, mis on seadme käitamiseks hädavajalik element ja mis peab koguma tehniliste omaduste kogumi.

“Me räägime kõikehõlmavast hinnast. Kui teil on vaja osta uus arvuti ja kavatsete osta Rifti […] Meie eesmärk on kõige rohkem hinnavahemik suurusjärgus 1500 dollarit “, ĂĽtles ametnik. Aja jooksul on eesmärk see, et saaksime need väärtused viia umbes 1000 dollarini, lisas Bredan Iribe.

Ootused Oculus VR virtuaalse reaalsuse seadme ümber on suured ja on pärast ettevõtte omandamist Facebookis veelgi suurenenud.

Spetsifikatsioonid, mida arvuti peab Oculus Rifti toetama, peavad olema ĂĽldtuntud ja isegi ennustavad, et paljude kasutajate jaoks on vidina kasutamiseks vaja uuendada nende kasutatavat masinat.

Mai alguses kinnitas Oculus, et uue toote kommertsversioon saabus järgmise aasta alguses. Nüüdseks on see tehnoloogia jõudnud ainult programmeerijateni, ühes komplektis, mille hind on umbes 350 dollarit.

Eelmise aasta septembris Eurogamerile antud intervjuus ütlesid kaks projekti arendamisega seotud programmeerijat, et prille müüakse 200–400 dollari eest, mis sobib ettevõtte tegevjuhi nüüd tehtud hinnangutega, diskonteeritud arvutihindadega, ennekuulmatute säästudega. Kõik saavad täita vidina kasutamiseks vajalikke nõudeid, kuid vähesed saavutavad selle.

Sel teisipäeval oli ettevõte ka uudistes, kuna ta teatas omandamisest, mis võib mõjutada kogemusi, mida pakutakse kõigile, kes soovivad oma virtuaalse reaalsuse seadet kasutada.

Esimesed Oculus Rifti kommertsversiooni pildid on samuti teada ja neid saate vaadata allpool.