contador gratis Saltar al contenido

Odavad Musta Reede lennupiletid: kuus saiti ja rakendust koos kampaaniatega

Odavad Musta Reede lennupiletid: kuus saiti ja rakendust koos kampaaniatega

Lennupiletite ostmine Mustal Reedel 2019 võib olla suurepärane võimalus neile, kes soovivad reisida, kuid tahavad lennukiga reisides maksta madalamat hinda. Reedel (29) pakuvad mitmed lennupiletite müügile spetsialiseerunud veebiplatvormid selleks perioodiks kampaaniaid. Teenused nagu Kajak, eDestinos ja ViajaNet lubavad riigisisestesse ja rahvusvahelistesse sihtkohtadesse lendude ostmisel kuni 75% soodsamat hinda, pakkumisi pakuvad mitmed lennufirmad ja erinevad makseviisid. Vaadake allolevast loendist Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonide kuut veebisaiti ja rakendust, mis koondavad 2019. aasta musta reede lennupakkumisi.

LOE: 10 eset, mis peaksid lähipäevil odavamad olema

Ühel 7-st Mustast Reedest 2019 on lennupiletite tutvustused – Foto: Lívia Dâmaso / TechTudo

Mustal reedel 2019 on lennupiletite tutvustused – Foto: Lívia Dâmaso / TechTudo

Kas soovite mustal reedel osta soodushinnaga mobiiltelefone, telereid ja muid tooteid? Leidke võrdlusTechTudo

2 7-st eDestinos Black Weekist on soodsamad lennupiletid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

EDestinos Black Weekil on soodsamad lennupiletid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

EDestinos pakub kogu nädala jooksul allahindlusi kampaanias “Must nädal”, mis algab esmaspäeval (25.) ja kestab kuni 2. detsembrini. Ettevõtte veebisaidi andmetel võib Brasiilia ja maailma linnade puhul langus olla kuni 40% algsest piletiväärtusest. Kasutamiseks peavad kasutajad sisenema eDestinose veebisaidile (edestinos.com.br), sisestama oma lähte- ja sihtkoha asukohad, reisikuupäevad, reisijate arvu ja ootama ekraanil madalaimat hinda. See reklaam kehtib ainult veebisaidil ja pole mobiilirakenduses saadaval.

3-st seitsmest süsta mustast reedest on iga tund odavamad piletid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Kajaki mustal reedel on iga tund soodsamaid pileteid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Kajaki must reede lubab järgmisel reedel iga päev uue kampaania korraldada. Iga 60 minuti järel kuvatakse saidil soodushindadega spetsiifilisi pakkumisi kohalikele ja rahvusvahelistele sihtkohtadele. Lennud väljuvad São Paulost, Rio de Janeirost, Belo Horizontest ja teistest linnadest. Pakkumise tuvastamiseks peate teadma, milline emotikon kuvatakse parima hinna kõrval:

  • Madalaim hind: ???
  • Uus pakkumine: ??
  • Kuum sihtkoht 😕

Enne musta reedet ajavahemikus esmaspäevast (25) kuni neljapäevani (28) ajakohastab veebileht hindu kolm korda päevas: kell 8, 16 ja 21 Brasilia aja järgi. Kajaki mustale reedele pääsemiseks minge saidile kayak.com.br/news/black-friday. Selles kampaanias osalevad ka Androidi ja iOS-i rakendused.

4 7-st Submarino Viagensi mustast novembrist, saates musta reede pakkumise e-posti teel – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Submarino Viagensi must november saadab musta reede pakkumise e-posti teel – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Submarino Viagensil on Must november, mis saadab kampaaniad otse kasutaja e-postile. Osalemiseks sisestage lihtsalt kampaanialeht (submarinoviagens.com.br/promocoes/black-friday), sisestage oma kontaktandmed ja teatage soovitud mandrile või riigile. Ettevõtte teatel on Black Friday Travelil soodustused selliste kohtade külastamisel nagu Jericoacoara, Cancun ja Disney. Lisaks piletitele pakub see kampaania allahindlusi pakettidele, kuurortidele, hotellidele ja võõrastemajadele.

Viiel seitsmest Skyscannerist on mustal reedel lennupiletid maailma mitmesse linna – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Skyscanneril on mustal reedel lennupiletid maailma mitmesse linna – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Skyscanneris on musta reede alguses pilet, mis on pühendatud odavamatele piletitele (skyscanner.co.id.br/noticias/ofertas/ofertas-de-black-friday). Pakutakse allahindlusi riiklikesse sihtkohtadesse, Euroopasse, Lõuna-Ameerikasse, Ameerika Ühendriikidesse ja Kanadasse, madalama hinnaga edasi-tagasi lendudele. Ettevõte annab kasutajatele ka reedel (29) tehtud soodustuste kasutamiseks näpunäiteid: otsige kohti madalhooajal, lisage otsingusse läheduses olevad lennujaamad ja looge hinnateateid väärtuse jälgimise teadete saamiseks.

6-st ViajaNetist on mustal reedel kuni 75% soodustust lennupiletitelt – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Mustal reedel on ViajaNetil kuni 75% soodustust lennupiletitele – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Must reede ViajaNet pakub kuni 75% allahindlust reisiväärtusest. Kasutaja peab sisenema veebisaidile (viajanet.com.br/black-friday), otsima oma sihtkoha ja nägema segmendi hindadega loendit – tööriist näitab leitud väärtustes kohe allahindluste protsenti. Tarbijad, kes valivad platvormi, saavad pileteid osta kuni 12-kordse osamakseta ilma intressideta.

7/7 Almundo saatis oma musta reede pakkumise e-postiga – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

Almundo saatis oma musta reede pakkumise meili teel – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Almundo veebisait osaleb ka mustal reedel ja lubab suuri allahindlusi. Pakkumine saadetakse kasutaja e-posti aadressile, nii et osalemiseks peate pääsema Almundo lehele (almundo.com.br/promocoes/black-friday), teavitama oma e-posti aadressi ja ootama reedel pakkumist. Ettevõtte teatel pakub Musta Reede ööpäeva jooksul platvorm häid allahindlusi.

Must reede 2019: mis on kõige kummalisem pakkumine? Kommentaarid TechTudo foorumitel

Mobiiltelefonid ja nutitelerid odavate hindadega?  Siit saate teada, kuidas musta reedet nautida

Mobiiltelefonid ja nutitelerid odavate hindadega? Siit saate teada, kuidas musta reedet nautida