Odio, suurepärane raadio voogesituse rakendus Linuxile

Nagu me hiljuti teatasime, lõpetati raadio voogesitusrakendus “Gradio” ja see andis seega võimaluse Shortwave’ile, kuid nagu kõik Linuxi ja avatud lähtekoodiga maailmas, on ka sellisel ĂĽlesandel alati alternatiive või “konkurente”, Sellesse olukorda sobib väga lahe tarkvara nimega “Vihkamine”.

Kuigi on olemas selliseid rakendusi ja teenuseid nagu Spotify, YouTube Music, Deezer jms, on palju inimesi, kes ikka veel raadiot kuulavad, võib-olla muusikat või uudiseid kuulavad, ja tänapäevases maailmas, kus meil on raadio, on teie viimane valik. tahad?, sest meil võib olla raadio telefonis või raadiosaitidega brauseri kaudu, kuid alati leidub inimesi, kes eelistavad, et arvutis oleks rakendus, et paremini kuulata jaamu tsentraliseerida ja hallata ning isegi uusi jaamu avastada. Vihkan, mis kasutab raadiojaamade veebisaite võrgus saadaolevate raadiojaamade teabe hankimise alusena.

Odio liides on väga sarnane Spotify see on ka väga intuitiivne, sellel on otsingutööriist riigi ja keele järgi, mis muudab raadio leidmise lihtsaks. Siin Brasiilias on meil lai valik umbes 420 registreeritud jaama. Variant ei kao? Odios on hele ja tume teema neile, kellele meeldib kohandada.

Rakendus võimaldab teile meeldida ka raadioaparaatidele, mida leiate jaotisest “Minu kogu”, ja neile juurde pääseda, millel pole praegu võimalust neid tähestiku või muu järgi korraldada, kuid mida on lihtne leida.

Selle allalaadimiseks võite Linuxis valida kahe võimaluse vahel. Kui teie levitamine ei toeta snapi, siis AppImage’i või Snapi kaudu vaadake seda konkreetset postitust, milles selgitatakse, kuidas snapd lubada ja kellel on seetõttu tugi.

Dio Hate koheselt

⏺ Vihkamine AppImage’i kaudu.

See on ka mitme platvormiga versioon, kui soovite Windowsi ja macOS-i versiooni, minge nende veebisaidile. Arendaja on Iisraelist pärit Meni Edri.

Ă–elge meile oma raadio unistes kommentaarides ?.

Loodan, et olete järgmises postituses, kallistused.