Office Insideri liikmed saavad nĂĽĂĽd proovida rakenduste komplektis MacBook Pro puuteriba tuge [atualizado: disponĂ­vel para todos!]

Office Insideri liikmed saavad nĂĽĂĽd proovida rakenduste komplektis MacBook Pro puuteriba tuge [atualizado: disponĂ­vel para todos!]

Eelmise aasta oktoobris uue MacBooks Pro turule toomise peaettekandes teatas Apple sellest komplektist Kontor värskendatakse “varsti” täieliku toega domeenile Puudutage riba. Rõhutame seda hiljem selles ulatuslikus artiklis MBP-d puudutavate suurte uudiste kohta.

See võttis natuke aega, kuid see integreerimine on nĂĽĂĽd lõpuks saadaval ka Office Insideri programmi liikmetele – mingi Microsofti “privaatne beeta”, praegu versioonis 15.31 (järk 170207). Siit edasi on ainult see, kui nad teevad paranduse / kiirparanduse enne uudiste kõigile kasutajatele kättesaadavaks tegemist.

Office’i puuteriba tugi jõuab teie rakendustesse lõplikult, ilmselt on igaĂĽhel erinev funktsioon. Peal Sõna, tuleb a “FookusreĹľiim” mis peidab kõik ekraanil olevad tööriistad ja laseb kasutajal sisule keskenduda; Seda Superior kuvab hiljuti kasutatud funktsioonid; Seda voolupunkt see hõlbustab slaidil olevate objektidega manipuleerimist; See on Vaade on spetsiaalsed otseteed e-posti ja kalendri funktsioonide jaoks.

Ilmselt on iWork – Apple’i konkurentide komplekt, mis koosneb rakendustest Pages, Numbers ja Keynote – toetanud puuteriba alates uudse turule toomisest.

[via The Verge]

Uuenda · 16. veebruar 2017 kell 19:36

Täna lõpuks on Microsoft välja andnud Office for Maci üldise värskenduse, mis toetab puuteriba MacBooks Pro. Praegu hõlmab see ainult Wordi, Exceli ja PowerPointi, kuid varsti jõuab see ka Outlooki ja Skype for Businessisse.

[via The Verge]