contador gratis Saltar al contenido

Ohutu kapsel kahekordistab Time Capsule'i mahutavust ja suurendab selle turvalisust

Ohutu kapsel kahekordistab Time Capsule'i mahutavust ja suurendab selle turvalisust

Stardom teatas eile Safe Capsule, RAID 1 lahenduse (koos kahe integreeritud draiviga) turuletoomisest, mis täiendab Apple'i ajakapslit. See toode võimaldab kasutajatel seadme mahutavust kahekordistada (kuni 2 TB) ja sisaldab andmete peegeldamise tehnoloogiat, mis tagab fotode, muusika, videote ja / või dokumentide koopiate suurema turvalisuse. Isegi funktsionaalsusega varustatud automaatne taastamine, olekuga märgitakse LED.

Stardom ohutu kapsel

Moodulkujundusega Safe Capsule võimaldab igal kasutajal oma kõvakettad hõlpsalt eemaldada, asendada või värskendada. Kui soovite, saate selle konfigureerida töötama kahe sõltumatu draiviga (ilma liigse varundamiseta), mahutades kuni 4TB salvestusruumi. Kuid nagu me juba teame, pole see hea mõte.

Safe Capsule'i disain on identne Time Capsule'iga, nii et neid saab kasutada mitmes kihis. Üks seade on teisega ühendatud USB 2.0 (kuni 480Mbps) kaudu, millest piisab selle kasutamiseks. Time Capsule'i võrgu kaudu saavad paljud kasutajad jagada sama Safe Capsule'i, mis toimib keskse salvestusjaamana, millele pääseb juurde Etherneti ja Wi-Fi kaudu.

Safe Capsule jõuab turule suvel (põhjapoolkeral talv), kuid hinda pole ettevõte teatanud.

(MacNNi kaudu)