contador gratis Saltar al contenido

Ohutu tasuline turg? Vaadake, kuidas digitaalsed rahakotid | E-kaubandus

Ohutu tasuline turg? Vaadake, kuidas digitaalsed rahakotid | E-kaubandus

Mercado Pago on Mercado Livre'i digitaalne rahakott, teenus, mida saab kasutada nii lehelt makstud toodete eest tasumiseks kui ka teistes kaubandusettevõtetes ostude tegemiseks, lisaks pangatähtede maksmisele, mobiiltelefonide täitmisele ja isegi kinkekaartidele krediidi panemisele. – tarnimine. Müüjad saavad seadistada Mercado Pago aktsepteerima makseid toote-, füüsiliste või digitaalsete ostude või eraldiseisvate teenuste eest. Selleks on ettevõttel juba oma väike mootor. Allpool saate vaadata, kuidas Mercado Pago töötab, kas see on ohutu ja millised on peamised saadaolevad funktsioonid. Väärib märkimist, et mõnda siin kajastatud tööriista saab kasutada veebiversioonis ja Androidi ning iPhone'i (iOS) telefonidele saadaolevates rakendustes.

2019. aasta musta reede ajal on rakendusel ka partnerlus selliste kauplustega nagu Burger King, mis võimaldab osta kuus suupistet hinnaga 15 dollarit RD, McDonald's, koos sooduskupongide ja võileibadega hinnaga 4,90 R $, Cinemark, koos allahindlustega kontorimaksete jaoks füüsiline pilet, muu hulgas. Ürituse ees said rakendused enim allalaaditavat rakendusi App Store ja Google Play Store populaarsete programmide, näiteks WhatsApp ja Instagram, ees.

Võlts McDonaldsi kuponge kasutatakse arvutiekraanide salvestamiseks ja andmete varastamiseks

Mercado Pagol on oma müügiautomaat kaupluste omanikele ja vabakutselistele Foto: Divulgao / Mercado PagoMercado Pagol on oma müügiautomaat kaupluste omanikele ja vabakutselistele Foto: Divulgao / Mercado Pago

Mercado Pagol on oma müügiautomaat kaupluste omanikele ja vabakutselistele Foto: Divulgao / Mercado Pago

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Lõpptarbijate jaoks on kõige olulisem tööriist veebimakse, mida saab kasutada nii vabaturult ükskõik millise kauba ostmiseks kui ka teistes Brasiilia e-poe poodides. Tootelehele ML-is sisenedes tõstetakse peamise makseviisina esile Mercado Pago ja teenus näitab seda kõige turvalisemana.

Tarbijad saavad Mercado Pago abil osta ükskõik millist toodet: Foto: Reproduo / Pedro CardosoTarbijad saavad Mercado Pago abil osta ükskõik millist toodet: Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Tarbijad saavad Mercado Pago abil osta ükskõik millist toodet: Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Alates sellest hetkest saavad tarbijad osta varasemast müügist saadud krediiti või lisada raha oma digitaalsele rahakotile. Kui aga väärtust pole saadaval, teeb süsteem makseid kliendi krediitkaardiga, nii et see toimib sillana kahe makseteenuse vahel, kiirendades protsessi samal viisil.

Teistes veebipoodides on Mercado Pago lihtsalt üks saadavalolev makseviis ja valikud ilmuvad alles pärast seda, kui kasutaja on läbinud "ostukorvi" ja ostu lõpule viinud. Selles etapis on ülekande väärtuse kinnitamiseks vaja sisestada teenuse sisselogimisnimi ja parool.

Selle protsessi turvalisuse osas tagab Mercado Pago abileht, et protseduuri läbiviimisel kasutatakse andmete krüpteerimismeetodit nimega "Transport Layer Security" (TLS), mis lubab kaitsta ostjate teavet arvutite (või mobiiltelefonide) vahelistel reisidel. serverisse, nii et müüjatel ega teenustel pole juurdepääsu.

Raha taotlemine või saatmine

Kui sõltumatu spetsialist toodet müüb või teenust osutab, saab ta makse koguda ka oma digitaalsest rahakotist krediiti küsides. Teisest küljest saavad tarbijad ka makseid teha, kandes võlgnetava summa otse oma kontolt teisele.

Raha saatmine või taotlemine võib olla praktiliselt sama. Foto: Reproduo / Pedro CardosoRaha saatmine või taotlemine võib olla praktiliselt sama. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Raha saatmine või taotlemine võib olla praktiliselt sama. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Selle protseduuri läbiviimiseks, sõltumata sellest, kas saadate või taotlete makset, on konfiguratsioon sama, kuna on vaja sisestada kellegi teise e-post, tehingu summa ja põhjus, nagu on näidatud ülaloleval pildil. Teoreetiliselt peab protsess järgima samu ohutusstandardeid, millest oli juttu eelmises teemas.

Iga kasutaja, kellel on Mercado Pago digitaalne rahakott ja tema kontol olev summa, saab mobiiltelefoni täita erinevate operaatorite poolt, nagu on näidatud alloleval pildil. Esiteks öelge mobiiltelefoninumbrite süsteemile, mis peab krediiti saama. Seejärel, milline on operaator ja selle väärtus, mis võib olla mitme etteantud või kasutaja valitud hulgast, vastavalt iga operaatori reeglitele.

Mercado Pago on täitmiseks saadaval kaheksa operaatorit Foto: Reproduo / Pedro CardosoMercado Pago on täitmiseks saadaval kaheksa operaatorit Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Mercado Pago on täitmiseks saadaval kaheksa operaatorit Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Lõpuks debiteeritakse raha digitaalsest rahakotist ja lisatakse automaatselt mobiiltelefonile krediidina, justkui oleks seda tehtud sarnases teenuses. Mercado Pago abileht tagab, et teenustega ei kaasne kasutajatele lisakulusid. Pange tähele, et sel juhul peab protseduuri läbiviimiseks olema digitaalses rahakotis krediit.

Meetod on saadaval ainult So Paulo linnas Foto: Reproduo / Pedro CardosoMeetod on saadaval ainult So Paulo linnas Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Meetod on saadaval ainult So Paulo linnas Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Ainult So Paulos saab Mercado Pagot kasutada ühistranspordi üksikpiletite täitmiseks. Protsess toimub ainult mobiilirakenduses. Pärast digitaalse rahakoti kaudu makse tegemist peavad kasutajad täitmise kinnitamiseks otsima teenindusterminalid rongist, metroo- või bussijaamast.

Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks mõeldud rakendustega saavad kasutajad kasutada oma krediiti Mercado Pagos igat tüüpi piletite eest tasumiseks, kui neil on vöötkood. Seda saab teha arve numbri sisestamise või nutitelefoni kaamera abil skaneerimise teel.

    Vöötkoodiga boleto eest on võimalik tasuda Foto: Reproduo / Pedro Cardoso    Vöötkoodiga boleto eest on võimalik tasuda Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Vöötkoodiga boleto eest on võimalik tasuda Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Nagu täitmine, pean ka enne protsessi alustamist teie kontole krediteerima. Kui arve ei ole piisav, siis seda ei maksta. Nüüdsest järgib makse kinnitamine tavapärast protsessi ja piletit väljastanud finantsasutuse tavalist kinnitusaega.

Ja ainult mobiiltelefonides on digitaalse rahakoti krediidi abil võimalik veebis krediiti osta mängude ja voogesituse jaoks. Saadud teenuste hulgas on Google Play filmide, mängude ja rakenduste ostmiseks, Blizzard, videomängud, Spotify, Uber jt.

Mercado Pago's on saadaval mitu digitaalset teenust Foto: Reproduo / Pedro CardosoMercado Pago's on saadaval mitu digitaalset teenust Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Mercado Pago's on saadaval mitu digitaalset teenust Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Mercado Pago rakenduses saavad kasutajad lihtsalt valida ühe neist teenustest, valida summa ja vajaliku summa ülekandmiseks järgida ekraanil kuvatavaid juhiseid. Veelkord, see protsess viiakse läbi ainult siis, kui digitaalsel rahakotil on selle tegemiseks piisavalt raha.

Iga ettevõte määrab oma väärtuse. Näiteks Blizzard seab ainult suvandid hinnaga R $ 50 või R $ 100, samas kui Google Play sisaldab lisaks nendele valikutele ka väärtust 30 dollarit RX. Näiteks Xboxil on iga teenuse jaoks eraldi krediidimüük, näiteks Xbox Game Pass , Xbox Live Gold või Minecraft, millel kõigil on erinev väärtus.

Tasulised turumasinad

Jaemüüjate ja vabakutseliste jaoks on Mercado Pagol ka oma makseautomaat, mis on saadaval kolmes erinevas versioonis: Point Pro, Point Mini ja Point Mini Chip, millel kõigil on oma omadused ja ressursid.

Mercado Pagol on oma väike mootor. Foto: Reproduo / Pedro CardosoMercado Pagol on oma väike mootor. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Mercado Pagol on oma väike mootor. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Ametliku lehe andmetel ei pea seadme kasutamiseks pangakontot omama, kuna krediit toimub otse digitaalses rahakotis. Masinal ei ole rendi- ega liikmemaksu ega deebetmakse on saadaval müüja konto ajal.

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Must reede 2019: Millised on kõige veidramad pakkumised? Kommenteerige TechTudo foorumit