Olemas on digitaalne terviseatlas, mille eesmärk on parandada projektide ülemaailmset koordineerimist

Tugevdada digitaalsesse tervishoidu tehtavate investeeringute väärtust ja mõju, parandada erinevate kaasatud asutuste vahelist kooskõlastamist ja hõlbustada nende institutsionaliseerimist kogu maailmas. See on Maailma Terviseorganisatsiooni järelevalve all oleva avatud lähtekoodiga platvormi Digital Health Atlas eesmärk.

Platvorm on loodud selliste asutuste nagu valitsused ja tehnoloogiaspetsialistide toetamiseks ning pakub kasutajatele teavet, mida nad vajavad oma tervishoiualase planeerimise, koordineerimise ja tehnoloogia kasutamise parandamiseks.

Digitaalse tervise atlas “data-title =” Digitaalne tervise atlas – on olemas digitaalne tervise atlas, mille eesmärk on parandada projektide ĂĽlemaailmset koordineerimist – SAPO Tek “> Digitaalne tervise atlas

Teiselt poolt toetab veebisait esitatud digitaalsete tervishoiuprojektide hindamist ja hankib globaalseid ressursse selle valdkonna parimate tavade kohta.

See on nagu? Üks võimalus on kaartide kaudu, kus platvorm näitab, milliseid projekte digitaalses tervishoiusektoris igas riigis arendatakse. Nii on alustavate ettevõtete või ettevõtete vahel lihtsam kooskõlastada.

Atlas da SaĂşde Digital’i pakutavate tööriistade kasutamiseks peate registreeruma platvormil. Investoritele ja tehnoloogia spetsialistidele tehtud kutsed.