contador gratis Saltar al contenido

Oleme testinud ja kinnitanud: teie App Store'i konto riigi muutmine pole nii traumeeriv kui varem

Oleme testinud ja kinnitanud: teie App Store'i konto riigi muutmine pole nii traumeeriv kui varem

Ideaalses maailmas on meil üks Interneti-teenuste globaalne konto. Loendamatute bürokraatiate, kohalike seaduste, litsentsilepingute, rahaliste muudatuste jms tõttu ei tööta see aga praktikas.

Kui loote ID (iCloudi, iTunes / App / iBooks Store'i, Apple Musicu jne juurde pääsemiseks) loomisel peate Apple määrama oma riigi. Tavaliselt inimesed isegi ei mõtle sellele (miks igaüks valib oma elukohariigi), kuid brasiillased eelistavad aastaid oma isikutunnistusi paigutada Ameerika Ühendriikidesse, kuna meil on juurdepääs sisule, mida siin kategooria all ei ole Mäng, App Store'is?

Noh, viimasel ajal on meie brasiillaste jaoks asjad paremaks läinud. Praegu on asjad, mida me siit ei leia, haruldased ja olukorra veelgi paremaks muutmiseks hakkas Apple kuu aega tagasi koormama kõike reaalajas väga mõistliku hinnaga.

Kõike seda arvesse võttes võivad paljud, kes endiselt Ameerika kontosid kasutavad, kaaluda rändama Brasiiliasse. Ja see, mu kallis, oli mõnda aega tagasi probleem. Õnneks on nüüd kõik palju rahulikum ja nagu mõned lugejad on näidanud, teeme kuuldud tõestuseks praktilisi teste.

Mis muutus?

Mõne aja eest, kui te oma riigi App Store'i konto üle viisite, oli kogu ostuajalugu kadunud. Võib-olla on võimalik isegi ostetud rakenduse allalaadimine, kuid peate nende lehele käsitsi minema ja ostma / alla laadima asudes hoiatab kauplus teid, et teil on üksus juba olemas.

Õnneks kannab Apple praegu kogu kasutajate ostuajalugu ühest riigist teise üle. On isegi võimalik vaadata ja alla laadida esemeid (rakendusi, muusikat, raamatuid jms), mis on ostetud algsest poest ja mida uues poes pole saadaval, kuid rakenduse korral ei saa nad pärast riikide vahetamist enam värskendusi. Praktilised näited: saate vaadata ja alla laadida teatud ostetud rakendusi, mis on saadaval ainult Ameerika kauplustes; kuna see pole Brasiilia kaupluses saadaval, ei saa te seda enam uuendada.

Teisisõnu, soovitus riiki muuta on kehtetu, kui kasutate tegelikult rakendust, mis pole rändava riigi kauplustes saadaval.

Kuidas te rändate?

Kuna enamik teist rändab Ameerika Ühendriikide kontodelt Brasiiliasse, peate enne protsessi täppide saatmist täitma kaks asja:

  • Tühjendage krediit Ameerika kaupluses. Tavaliselt ostavad brasiillased kaupu iTunesi kinkekaartide kaudu, mis annavad nende kontodele krediiti. Ma pean selle lähtestama, nii et lõpetan selle lõpuni. Kui teil on jäänud mõni münt mõne teise ostmiseks, võtke ühendust Apple'i toega ja paluge neil oma krediit lähtestada.
  • Tühistage kõik oma tellimused. Kui tellite oma USA konto kaudu Apple Musicu, iTunes Matchi ja / või iCloudi, tuleb see enne migreerimist tühistada, kohe pärast seda saate tellida uuesti kohalike hindadega. Üksikasjad: nende tellimuste eelnev kogumine, see tähendab, et pärast tühistamist peate ikkagi ootama päevi / nädalaid, kuni tasuline periood on lõppenud ja tellimus tegelikult lõpeb.

Veel üks asi, mida tasub tähele panna: kui kasutate perekonna jagamist (Perekonna jagamine), on vajalik, et kõigil liikmetel oleks kontod samas riigis. See tähendab, et kui te rändate ühest, peate te kõik üle minema.

Kui kõik on valmis, saate riike vahetada Apple ID veebisaidi kaudu, oma Macis / PC-s oleva iTunes'i või iPhone'i / iPadi enda kaudu.

Lülitage riik iTunes'i sisse

  1. Juurdepääs oma kontole;– Apple ID-ga: avage see leht ja sisestage oma mandaat.– iTunes'i kaudu: v menüüs Konto Vaata minu kontot ja sisestage oma mandaat.– iOS-ist: avage Seaded, avage iTunes ja App Store, puudutage otse ülal asuvat Apple ID-d ja sisestage oma mandaat.
  2. Alal Konto (Konto) või oma Apple ID kokkuvõttes puudutage Pas / piirkonna (Riik / piirkond) ja valige uus.
  3. Kinnitage migratsioon ja nõustuge poe tingimustega.
  4. Uuendage oma makseteavet ja vajadusel ka oma arveldusaadressi.
  5. Liituge uuesti teie valitud teenusega.

Valmis!

Mida pole tehtud

Nagu me eespool mainisime, ei saa te pärast migreerimist enam ühtmoodi värskendada rakendusi, mis pole ka teie uues maapoes saadaval. Kuid on veel midagi, mida soovin, et Apple tulevikus lubaks: liita kontod.

Neile, kes kasutavad alati Ameerika kontot ja see ongi, rändage nüüd ülaltoodud samme järgides Brasiiliasse ja laske end vaikselt kallistada. Kuid paljud, sealhulgas need, kes teile kirjutavad, valivad kahe eraldi konto: ühe USA-s, teise siin.

Nimelt võin täna neid samme järgida ja oma Ameerika konto Brasiilia kontoks vahetada, aga mul on see siin juba olemas! Niisiis, eesmärk on muuta riiki ja liita need kaks kontot üheks.

Kui ostuajalooga on probleeme, pole tõepoolest võimalik korralikult töötada. Mõistan ka seda, et Apple ei luba kahe riigi kontot ühendada. Kuid milles on minusugustel juhtudel probleeme? Tule nüüd, Apple!