Oletame, et 16-tolline MacBook Pro võib olla sama suur kui praegune 15-mudel

Kuulujutud uuest 16-tolline MacBook Pro hakkas ilmuma selle aasta alguses ja on ĂĽha vaieldamatu, et Apple’il on kõik, mida spekuleerida, et lähikuudel sĂĽlearvuti turule tuua. NĂĽĂĽd “kinnitage” varem avaldatud teave DigiTimes täna tuleb rohkem uudiseid võimaliku turule toomise kohta, sealhulgas “muudatused” mootori disainis.

Taiwani veebisaidi andmetel on Apple teinud koostööd tootja Quantaga spekuleeritud MacBook Pro tootmiseks, mis tal võib olla raam (ekraani ja seadme serva vaheline kaugus) on uue 16-tollise ekraani mahutamiseks kitsam, kuid praeguse 15-tollise MacBook Pro-ga “samas” raamil.

See tähendab, et tulevaste mudelite mõõtmed peaksid olema sarnased praeguse 15 masinaga (1,55 × 34,93 × 24,07 cm), kuid veelgi jõulisema konfiguratsiooniga kui viimane versioon, alustades uuest suure ekraani eraldusvõimest. : 3072 × 1920 pikslit (võrreldes olemasolevate mudelite 2880 × 1800 pikslit).

Apple’i tarneahela ametnike sõnul ei tohiks alumiiniumitarnijad eeldatava 16 “MacBook Pro tutvustamisega oodata märkimisväärset nõudluse kasvu, sest tootmiseks kasutatavad materjalid ei muutu – muutub ainult šassii disain.” unibody.

Eelmisel nädalal ĂĽtles analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo, et eeldatavasti taaskäivitab 16-tolline MacBook Pro ka Apple’i sĂĽlearvutite käärimehhanismi klaviatuuri – kuna ettevõte näib lõpuks soovivat distantseeruda probleemsetest liblikaitseklaviatuuridest.

SEE DigiTimes ta rõhutas ka, et 16-tollise MacBook Pro võimalik turule toomine toimub septembris, kuid veebisaidil oleva teabe täpsus on sageli kĂĽsitav. Nagu me teatasime, võib see käivitamine toimuda sõltuvalt organisatsioonist isegi oktoobris vidin Apple on uue iPhone’i esitluse pärast spetsiaalset ettevõtteĂĽritust, mis peaks toimuma septembris.

9to5Mac kaudu