Oletame, et iPhone X-i võrdlusalused pakuvad töötlevat metsalist, mis ületab isegi MacBook Pro! [atualizado]

See on olnud traditsioon: uued Apple’i tooted tulevad turule ja need peaksid varsti ilmuma võrdlusalus aastal Geekbench et saaksime (peaaegu alati) spekuleerida näiliselt loomaliku töötlusvõime ĂĽle. Seekord koos iPhone X, see on veidi erinev: seadme number, mis peaks Internetis ilmuma isegi enne teie esitlus, täna on veel hommik.

Ilmselgelt ununesid õhtuste uudiste keeristades kõik numbrid unarusse, kuid nĂĽĂĽd, kui kõik on muutunud rahulikumaks ja saame seda hoolikamalt vaadata, on esimene asi, mida võime öelda – kui see on muidugi tõeline – on: pagan võtaks!

Peaks olema iPhone X võrdlusalus

Põhineb võrdlusalus helistama iPhone10.5 (Ilmselt iPhone X), kiip A11 Biooniline seadme põhituum on 4061, samas kui skoor mitme tuumaga läheb 9959. Kui ainult neil numbritel pole teile mõtet, võrrelge neid lihtsalt teiste hämmastavate nutitelefonide mõõtmistega:

  • iPhone 7 Plus: 3510 (ĂĽhetuumaline) ja 5938 (mitme sĂĽdamikuga)
  • Samsung Galaxy S8: 2024 (ĂĽhetuumaline) ja 6279 (mitme sĂĽdamikuga)
  • OnePlus 5: 1932 (ĂĽhetuumaline) ja 6495 (mitme sĂĽdamikuga)

Ei ole rahul? Võrrelge iPhone X-i mõõtmisi näiteks teiste seadmetega, mis on veidi suuremad:

  • 10,5-tolline iPad Pro: 3558 (ĂĽhetuumaline) ja 9133 (mitme sĂĽdamikuga)
  • MacBook Air (2017): 3126 (ĂĽhetuumaline) ja 5935 (mitme sĂĽdamikuga)
  • 13-tolline MacBook Pro (2017. aasta keskpaik, sisenemismudel): 4342 (ĂĽhetuumaline) ja 9194 (mitme sĂĽdamikuga)

Jah. Kui iPhone X-i numbrid vastavad tõele – ja tavaliselt me ​​seda ka näeme – näeme kummalise lõikega midagi kaugelt kaugemal lõpmatust ekraanist: meil on jõud, mida paljudel terviklikel arvutitel pole. Ma arvan, et hea: mõned uue seadme funktsioonid on selle töötlemisvõimsuse jaoks kindlasti väga nõudlikud, näiteks need, mis põhinevad liitreaalsuse tehnoloogial ja isegi näotuvastussĂĽsteemil endal.

Ma arvan, et kõige muljetavaldavam on mõelda sellele, kuidas Apple seda tegi – või vähemalt väidab, et on seda teinud; peame praktikas nägema – suurenenud iPhone X aku maht on võrreldes iPhone 7-ga isegi selle pealtnäha suure hĂĽppe korral. Muide, väärib märkimist, et uus seade on iPhone 7-st vaid 0,4 mm paksem, nii et ei, Apple pole oluliselt suurendanud paksust, et mahutada iPhone X-sse palju suurem aku.

NĂĽĂĽd tahan teada, mis number tuleb iPhone 8 See pärineb 8 Pluss. Teoreetiliselt vaatleme ĂĽsna sarnaseid mõõtmisi, lõpuks on kolm seadet – ilmselt – sama töötluskiip. Siiski on võimalik, et Apple piirab A11 Bionicut nendel teistel seadmetel kergemini, et luua suuremat eristust või säästa aku kasutusaega; tõendite saamiseks peame ootama.

AppleInsideri kaudu

Uuenda 15. september 2017 kell 13:40

Näitajad iPhone 10.2 ja iPhone 10.3 – Muidugi iPhone 8 ja 8 Plus – on ka Geekbenchis ilmunud ja seda tõestanud kõik Apple’i uus nutitelefonide sari pakub töötlemisvõimsust nutitelefonide maailmas võrreldamatult. Vähemalt arvuliselt.

IPhone 8 saavutas ühe- ja mitmetuumalise mõõtmise tulemuse vastavalt 4201 ja 10211; iPhone 8 Plus sai omakorda skoor 4219 ja 10215.

Ilmselgelt ei räägi kĂĽlmad numbrid kunagi kogu seadme jõudluse lugu, kuid vähemalt on meil praegu teatud kindlus: esiteks, et kõik iPhone’id on kõige uuemad – alates “kõige odavamast” (palun rõhutage hinnapakkumisi). absurdselt kallis – pakub sarnast jõudlust. Samuti teame, et Apple’i uus nutitelefon on täiesti võimeline konkureerima (või edestama) oma kõige võimsamat konkurenti.

Palume videot koos jõudluse võrdlusega. ?

MacRumorsi kaudu