Olivia, elegantne heli voogesituse mängija

Halb keel ĂĽtleb, et “Linuxil pole programme”. Vastupidiselt sellele “kinnitusele” tean iga päev a rakendus Linuxi jaoks uus. Mulle meeldib see väga. Täna esitlen a mängija andunud muusika Voogesitus, kellega hiljuti kohtusin, otsis uusi saateid.

Muusikapleier on väga isiklik küsimus ja Linuxis on palju alternatiive. Kui teil on mängija lemmikud, see pole kuritegu, kui teil on kalduvusi, lubage endale uusi asju proovida. Pikemalt mõtlemata tutvuge Olivia tarkvaraga, a mängija Qt5-s kirjutatud muusika, avatud lähtekoodiga ja see võib teie pilku püüda.

Olivia on voogesitusele keskendunud mängija

Erinevalt enamikust häälemängijatest (see on mõeldud “vanade” jaoks), on Olivia keskendunud Voogesitus heli. Kas otsige muusikat Youtube’ist või veebiraadiost. SEE rakendus areneb jätkuvalt ja aja möödudes on oodata uusi funktsioone. Ăśle 25 000 Interneti-raadiojaama võib see programm meeldida raadiokuulajatele (tunnistan, et see pole minu jaoks nii).

olivia-snap-player-cloud-music-music-streaming-youtube-radio-app-linux

Muusikapleier on alfatüüpi ja suhteliselt uuena võib liidesega probleeme tekkida. Kui see juhtub, paluvad arendajad ise käivitada rakendus terminali kaudu käskudega, mis tunduvad probleemi lahendavat (käsurea kaudu täidetuna). Kuid vähemalt minu installimisel Ubuntu 18.04 ei olnud mul probleeme. Vaadake allolevat käsku:

QT_STYLE_OVERRIDE='gtk' olivia-test.olivia

Kui Olivial on selline viga nagu: font on liiga suur ja välimus on lahutusvõimeline, töötab ülaltoodud käsk.

Mõned Olivia omadused ja omadused

Oma huvitavate omadustega arvan, et tasub Oliviat testida, mainin mõnda, mis mulle silma jäid.

  • Veebiartistide, albumite ja laulude uurimine ja paljundamine;
  • YouTube’i muusika taasesitus (ainult heli, salvestage oma Interneti ribalaius);
  • Veebiraadio, millel on ĂĽle 25 000 jaama kogu maailmas;
  • Kohandatav liides, värvide, läbipaistvuse, muusikale vastavate teemadega ja palju muud;
  • Minimängija, tavaline mängija ja täisekraanreĹľiim;
  • Laulu soovitused vastavalt seotud laulule;
  • Võimalus muusikat võrguĂĽhenduseta kuulata;
  • Muude funktsioonide hulgas (ma ei taha teie avastust “rikkuda”).
olivia-snap-player-cloud-music-music-streaming-youtube-radio-app-linux-mini-player

Selle postituse kirjutamise ajal pole Olivial kustutamisfunktsiooni vahemälu Salvestatud muusika võrguühenduseta taasesituseks. Kui soovite need kustutada, sirvige oma failihalduriga (minu puhul kasutasin Nautilust) ja kustutage failid.

~/snap/olivia-test/current/.local/share/org.keshavnrj.ubuntu/Olivia/downloadedTracks
olivia-snap-player-cloud-music-streaming-youtube-radio-app-linuxolivia-snap-player-cloud-music-streaming-youtube-radio-app-linux-offline

Installige Olivia “pilvmuusikamängija”

Kuna seda arendatakse ja seda peetakse “alfatarkvaraks”, siis mängija võib teie sĂĽsteemi riskida. See on siis, kui sama pole Snapis. Selles vormingus on Olivia teie sĂĽsteemist eraldi, tagades turvalisuse ja kui mängija teile ei meeldi, desinstallige see oma masinat kahjustamata. Programmi installimiseks oma sĂĽsteemi tuleb Snap seadistada, kui Ubuntu on standardne. Kas kasutate mõnda muud sĂĽsteemi? Pole probleemi, pääsete sellele artiklile juurde ja konfigureerige Snap lihtsalt. Ubuntu puhul saate oma poest lihtsalt otsida “Olivia” ja installida.

olivia-snap-player-cloud-music-music-streaming-youtube-radio-app-linux-store-ubuntu

Või kui olete oma süsteemis konfigureerinud Snapi ja eelistate terminali. Installige see järgmise käsuga:

sudo snap install olivia-test

Programmi eemaldamiseks kasutage käsku:

sudo snap remove olivia-test

Kas tunnete juba Olivia mängijat? Pärast Spotifyt ei kasuta ma enam pleierit, aga tahan seda proovida. Meie juurdepääs Diolinux Plus foorum, kes teab, et poistel on märge atraktiivsest pleierist. Kuni järgmise postituseni SÜSTEEMAATILISELT! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.