OLX-is mobiiltelefonide otsimisel ja pakkumisel on Apple “domineeriv”

2019. aastal domineerisid OLX-telefonikategooria pakkumises ja nõudluses Apple’i seadmed. Interneti-ostude ja mĂĽĂĽgiplatvormide uuringu kohaselt olid 44% selles kategoorias loodud kontaktidest Apple’ilt, millest 36% olid seotud iPhone’idega.

Ajavahemikus jaanuarist septembrini on esikolmikus Apple kaubamärgid, loetledes iPhone 6 (29%), iPhone 7 (18%) ja iPhone 5 (14%) mudeleid. Samsung jälgib koos Galaxy S8 (10%), Galaxy S7 (9%) ja Galaxy S6 (7%). Ja kolmandal kohal on Huawei ning kõige populaarsemad mudelid on P8 (15%), P20 (15%) ja P9 (9%).

Piirkondade osas, kus tehakse rohkem äri, on esikohal Lissabon 36,8% -ga, järgnevad Porto ja SetĂşbal vastavalt 25,2% ja 8%. AnalĂĽĂĽsiti ka uuringu tulemusi ja sel juhul näib TOP 10-s praktiliselt domineerivat Apple’i seadmed, välja arvatud terminid “Samsung” seitsmendas kõnes ja “Xiaomi” kĂĽmnes.

OLX, arvestades ainult septembrit, kuna see on iPhone 11 turule toomise kuu, ĂĽtles, et Apple’i nutitelefonide mĂĽĂĽgi aktiivsete reklaamide arv muutus 1. päeval registreeritud 575-lt, samal päeval 8420-le, mis on kuupäev, mil kauplustes ilmus uusi seadmeid.

„Selle kategooria ühe suurema kaubamärgi esirea turuletoomise osana tahtsime teada selle segmendi suundumusi ja nõudmisi (…) Meie platvorm on kiireim, tõhusam ja ökonoomsem viis, kuidas keegi saab mudelist maksimumi võtta. vanemad, kes on kodus ilma suurema seonduva vaevata, ”ütles Portugali OLXi brändijuht Andreia Pacheco.

Portugalis hakkasid Apple’i poodides tellijad iPhone 11 saama alates eilsest, 26. septembrist, kuid iPhone 11 Pro ja Pro Max mudelid on saadaval ainult alates 7. oktoobrist. Kuid poes ja mõnede Apple’i partnerite kaudu on palju muid võimalusi, sealhulgas telekomioperaatorid, kes pakuvad integreeritud nutitelefonipakette koos etapiviisiliste teenuste ja maksekavadega.

Ikka iPhone 11 turule toomise kontekstis käivitab OLX 250 kasutajale küsimustiku, mis kestab iga kuu 9. – 13., Küsides neilt, mis telefon neil kodus on, kuid „toetub riiulile“. Vastanutest on 21% kodus mobiiltelefon ilma seda kasutamata, 12% -l on isegi kaks ja 18% inimestel rohkem kui kaks. Tähelepanuväärne on ka vanusevahemik 25–34 aastat (35%), enamus meestest 71%.

Andreia Pacheco ĂĽtles, et inimesed “ei teadnud, et kodus on raha seotud kasutamata mobiiltelefonidega”.