Oma sĂĽnnipäeval annab Ubisoft PC-le tasuta “Prince of Persia”

Tasuta arvutimäng - Prince of Persia Sands of Time

Oma 30. sĂĽnnipäeva tähistamiseks Ubisoft, mängude arendajad, nagu Assassin’s Creed, Rainbow Six Siege ja Watch_Dogs, toovad arvutimängijatele aasta lõpuni ĂĽhe tasuta mängu.

Kampaania pakub rakenduse kaudu kokku 7 tasuta mängu Uplay, andma Ubisoft. Lihtsalt installige Uplay arvutisse, looge Ubi Clubi konto ja alustage lae alla mängu kohta.

tasuta arvutimängud

Esimene tasuta mäng pärineb mängude seeriast, mida peate Siemensi klassikalise mängu puhul meeles pidama, ‘Pärsia prints’, mis pakkus meile lapsepõlves palju lõbusaid aegu.

Siemens C55 mänguga Siemens C55 mänguga “Prince of Persia”

Pärsia prints: Aja liivad‘, mis ilmus 2003. aastal PlayStation 2, Xboxi, Gamecube’i ja PC jaoks ning pärast 13 aastat on see endiselt väga lõbus mäng, mis on tohutult vananenud.

Kuna see on mäng, mis on olnud pikka aega olemas, ei vaja selle käivitamiseks keerulist konfiguratsiooni, minimaalse graafikaga töötamiseks on saadaval ainult Windows 7-ga arvuti, Pentium III protsessor, 256 MB RAM ja 1,5 GB kõvakettaruumi, nii et see ei võimalda seda mängu on raske arvutis käivitada.

Esimese tasuta mängu hankimiseks laadige see alla ja installige Uplay looge oma arvutis selle lingi kaudu konto Ubisoftis, et rakendusse siseneda, ja seejärel alustage mängu allalaadimist, siis on see lihtsalt lõbus. Kuid kiirustage, sest mäng on piiratud aja jooksul tasuta.