Omamoodi röntgennägemus: uue OnePlus 8 Pro ülivarustus - seadmed

Omamoodi röntgennägemus: uue OnePlus 8 Pro ĂĽlivarustus – seadmed

OnePlus 8 Pro ilmus 14. aprillil ning kaamera oli nutitelefonide üks tugevusi. Kuid nüüd näib, et mudelil on mingisugune "ülivõimsus": filter, mis näeb rohkem välja nagu röntgen, mis töötab mustade objektidega.

Verge proovis filtrit "Photochrom" ja täpsustas, et see on "väga valiv". Efekti nägemiseks peab see olema suunatud mustadele objektidele, kuid see toimib ainult siis, kui plastik on väga õhuke. Seetõttu on hea valik näiteks teleri kaugjuhtimispult. Nende riietega tulemusi oodata pole.

Uudistest teatati Ben Geskini Twitteri konto kaudu videos. Kuid sellest ajast peale on paljud inimesed proovinud ka uusi filtreid.

Näiteks see Unbox Therapy video näitab funktsioone, mis on töös. Sel juhul Apple TV, puldi lüliti ja õhuke must kampsun.

Verge võttis OnePlusiga ühendust, et saada teada, kuidas filter töötab ja kas see oli tegelikult tahtlik ressurss. Veebisaidi andmetel näib "see sõltub nutitelefoni infrapuna-anduritest, mis koguvad sellist tüüpi kiirgust, mis pole inimese silmale nähtav".

Näitamaks, et see kuuleb kasutaja soove, pakub OnePlus uut IP68-sertifikaadiga nutitelefoni, aga ka "parimat ekraani universumis" 6,78-tollise AMOLED-ekraaniga, mille värskendussagedus on 120 Hz, eraldusvõime 3168 × 1440 QHD +. Ja selleks, et paremat elamust saada, lisab OnePlus "puutetundliku" tarkvara, mis muudab videod sujuvamaks.

Ka 14. aprillil kuulutas ettevõte välja OnePlus 8, neile, kes soovivad väikest nutitelefoni, kuid jõudlust ja disaini ohverdamata. Lihtsaim kaamerasüsteem, kolmekordse konfiguratsiooniga, 4K video ning OIS ja EIS stabiliseerimisega, kuid koguanduris on vähem megapiksleid. Põhikaameral on 48 MP sensor, Ultra Wide aga 16 MP.

Lisaks jagab ta palju funktsioone ka "vanemate vendadega", sealhulgas Snapdragon 865 protsessor ja 5G tugi. Aku maht on 4 300 mAh ja see on sama võimalus Warp Charge 30T kiireks laadimiseks, kuid ilma juhtmeta laadimiseta.