Omaniku vahetus aadressil nos.pt heidab valgust kaubamärgi Optimus Zon tulevikule

Pärast Zoni ja Optimuse ühinemise lõppu tekkisid suured küsimused kaubamärgi tuleviku osas. Kes võidab? Kas nad elavad kõrvuti? Või toovad nad operaatori ümberkujundamise üles? Viimane võimalus on kõige õigem vastavalt erinevatele kogutud andmetele.

Jornal de NegĂłcios teatas sel nädalal, et Zon Optimus töötab kaubamärgi “meie” vahetamise nimel, olles kaalunud võimalusi “eza” ja “nex”. TeK otsib võimalike tulevaste operaatorite veebiaadresside kaudu suuremat kindlust ja selle tee viib tegelikult NOS-i kaubamärgini.

Veebisaidi nos.pt omanik on puuetega inimeste integreerimise vanemate ja tehnikute liit. Ajavahemikul veebruari lõpust kuni märtsi alguseni pöörduti ilma ühingu majanduslikult arvestamata. Kinnitades, et konverentsi president Humberto Candeias rääkis TeK-ga.

Humberto Candeias ütles, et ta ei olnud teadlik Zon Optimuse osalemisest Interneti-aadresside pakkumise protsessis, öeldes, et selle protsessiga tegeles advokaadibüroo, kellega ta kõik kontaktid võttis. Vahepeal on ühendus NÓS kolinud saidile nos.org.pt.

TeK võttis ĂĽhendust advokaadibĂĽrooga PLMJ, mis konsulteerib ja annab nõu kahe operaatori ĂĽhinemisprotsessi kohta, et teada saada, mida ettevõte juhtumi kohta ĂĽtleb. Vastus tuli pressibĂĽroost: “me ei saa kliente kaasates kommenteerida ega pakkuda teavet”.

TeK otsib teavet ka kahe teise hĂĽpoteetilise nime / aadressi kohta. Nex.pt kuulub veebilahenduste ettevõttele Nex, see on registreeritud alates 2010. aastast ja on ettevõttega jätkuvalt ĂĽhenduses. Domeen eza.pt registreeriti eile, 1. mail – omanikule saadeti kĂĽsimused võimaliku ĂĽhenduse kohta Optimusi tsooniga, kuid siiani pole vastust.

Isegi ilma kinnituseta on ainus kindel fakt seotud domeeni nos.pt määramisega NÓS-i ühenduse poolt. Ja lisades selle väärtuse Jornal de Negóciose varasematele aruannetele ja uude kaubamärki tehtud investeeringutesse, vihjavad kõik, et see on valitud nimi.

Samuti on TeK suure tõenäosusega kinnitanud, et NOS-st saab telekomioperaatori uus nimi ja seda võiks juurutada juba enne mai lõppu. TeK mõistis ka seda, et nimetusel pole aktsenti, nagu see oli portugali asesõnade puhul. Brändingu ja reklaamikampaaniate filosoofia kohta teavet ei saadud. kaubamärgi muutmine.

Nii aadresside omamise kui ka NOS-i kaubamärgi küsimuses ei kommenteerinud Zon Optimus TeK küsimisel.

Rui da Rocha Ferreira

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi