On kadunud umbes 4 miljonit bitcoini … igaveseks

Uuringu autor: Ahelanalüüs, Bitcoini plokiahelat uuriv ettevõte ütleb, et numbrid ei ole häkkitud ega varastatud bitcoinid, vaid inimesed, kes ostavad krüptoraha ja panevad need rahakotti, unustavad oma pääsukoodid.

Kettanalüüsi tulemused sõltuvad Bitcoini pakkumise segmenteerimisest, mis eksisteerib vanuse ja tehinguaktiivsuse järgi.

tek bitcoin “data-title =” tek bitcoin – umbes 4 miljonit bitcoini on kadunud … igaveseks – SAPO Tek “> bitcoin tech

Segment “MĂĽndikaevandused” kajastab 2017. aastal kaevandatud bitcoine, samas kui tehinguline viitab neile, mida möödunud aastal töödeldi või kulutati – kaotsi läks väga vähe. Samamoodi moodustas kahjumitest väga väikese osa strateegiliste investorite kategooria, kes hoidis oma bitcoine 1-2 aastat.

2–7 aastat tagasi kaevandatud ja omanikele tuntud vanadele investoritele kuuluvad bikotiinid moodustasid suurema osa kaotatud müntidest.

Digitaalses valuutas on viimastel päevadel toimunud mõningaid edusamme ja see hakkab purustama tänase ajaloolise 10 000 dollarise rekordi ligi 9700 dollarit (umbes kaheksa tuhat eurot).

Gatecoini analĂĽĂĽtik Thomas Gluscksmann ĂĽtles Bloombergile tehtud avalduses, et “10 000 dollari suurune stratosfääri tõke toob suure tõenäosusega juurde investoreid”.

SEE Bitcoin võrreldav failide jagamise platvormidega peer-to-peer, kuid antud juhul hõlmab see ainult kahte kasutajat ja põhineb rahalistel tehingutel. Manuel suutis ilma selle toiminguta panga kaudu Pedrole veidi raha saata ja seetõttu ei nõutud temalt komisjonitasusid ega muid võimalikke tasusid.

Rahavahetused on samuti konfidentsiaalsed ja krĂĽpteeritud, sooritades iga tehingu sooritamiseks 15–60 minutit. See “salajane” formaat muudab Bitcoini ideaalseks valikuks kõigile, kes soovivad kanda suuri deklareerimata rahasummasid.

Uute bitcoinide genereerimiseks peab olema “kaevandamine”. See protsess, mida saab teha ĂĽksikult või rĂĽhmadena, tähendab tuhandete keerukate eraldusvõime arvutuste töötlemist, mis võtavad suure osa arvuti jõudlusest. See on arvutus, mis võimaldab Bitcoini tehinguid kogu maailmas ja preemiaks saavad “kaevurid” mĂĽnte.