On mitmeid rakendusi, mis võimaldavad teil iPadis PiP-is YouTube’i videoid vaadata

IOS 9 toob uusima iPadi kasutajatele kaasa tõeliselt uue ägeda asja: võimaluse vaadata videoid ekraanil väikeses aknas, samal ajal teisi rakendusi kasutades. Seda funktsiooni nimetatakse PAP (Pilt pildil) ja töötab iPad Airil (1 ja 2), iPad mini (2/3/4) ja iPad Prol. Kuid mitte kõik rakendused ei toeta seda, sealhulgas väga populaarsed rakendused, näiteks YouTube.

Kui vaatate YouTube’is sageli YouTube’i videoid ja jätate selle funktsiooni vahele, soovitame mõnda allolevatest tasuta rakendustest, mis võimaldavad teil videoid vaadata, samal ajal oma iPadis muid asju tehes.

Meie eesmärk on siin rääkida tasuta rakendustest. Niisiis loetlesime rohkem kui ühe, mis oli selle artikli avaldamise ajal tasuta. Nad kõik teevad sisuliselt sama asja, nende vahel on väikesed erinevused. Valige see, mis sobib kõige paremini teie isikliku eelistusega.

Moldaviit – tasuta

YouTube’i jaoks on lihtne alternatiivne klient, mis reprodutseerib teenuse veebilehe. Sellel on rangelt salastatud reklaamiribad, mis ei sega kasutatavust.

YouTybePiP2

YouPlayer – tasuta

Veel ĂĽks hea YouTube’i tellija, läbimõeldud reklaamibänneritega. Ettevõtte sisemine ost 1,99 dollarit võimaldab teil reklaamid eemaldada ja reĹľiimi Kids Space aktiveerida, mis võimaldab teil teatud kanalite vaatamise blokeerida, nii et lapsed ei näe sobimatut sisu.

PiP YouTube

Tubex – tasuta

Veel ĂĽks hea YouTube’i klient, kuid reklaamiribaga, mis pidevalt ekraanile ilmub, kui te ei pane videot PiP-i või täisekraanile, mis on siin õnneks meie eesmärk. Mingil kummalisel põhjusel pole reklaamivaba versiooni eest maksmise võimalust.

PiP YouTube


Te ei saa aru Google’i laiskusest või vähesest huvist selle uue funktsiooni rakendamiseks oma kohalikus YouTube’i rakenduses. Ă•nneks ei pea me ootama, et kasutada ära täiustusi, mille Apple on oma uusimatesse sĂĽsteemidesse lisanud. Jagage siin selle artikli kommentaarides seda, mis teile kõige rohkem meeldib, ja ka muid soovitusi sama stiiliga rakenduste kohta, millest teate.