On rakendusi, mis laiendavad FIFA 20 kasutuskogemust virtuaalsest sammust kaugemale
RAÄŚUNALNIK

On rakendusi, mis laiendavad FIFA 20 kasutuskogemust virtuaalsest sammust kaugemale

Nagu eelmistes väljaannetes, on ka FIFA 20 FUT veebirakenduse eesmärk laiendada mängijakogemust, kui nad on arvutist või konsoolist eemal. See võimaldab teil oma meeskonda silmas pidada, kui olete ostude maksmise järjekorras või koju naastes rongi või bussiga reisides.

See rakendus võimaldab teil oma klubi hallata, olgu siis üleminekumenüüs uute tugevduste otsimine, samuti meeskonna taktika määramine. Soovi korral saate klubi välimust isegi uute kohandamisvõimalustega muuta. Isegi FUT Web võimaldab teil koju jõudes määrata järgmise suure mängu algus 11.

Meeskonna loomise osas saate mängida reĹľiimi “Casting Challenge”, st klubis olevate mängijate “korduvate kleebiste” abil saate moodustada meeskonna, mis vastab väljakutse nõuetele, nii et teil oleks juurdepääs uutele sportlastele, klubi pakettidele või esemetele. , sealhulgas meditsiinilised lepingud või kirjad. Pärast eelmise aasta kaebusi on uuel versioonil uus mängijate kaitsesĂĽsteem, mis hoiab ära olulistest sportlastest kogemata lahti saamise.

See rakendus võimaldab teil nutitelefoni kaudu lunastada ka Weekend League, Division Rival ja Troop Battles loetletud edasipääsuhüvitisi.

Võite alla laadida veebi FUT Androidile ja iOS-ile, kuid soovi korral saate sellele juurde pääseda veebirakenduse kaudu, otse Interneti-brauserist.