contador gratis Skip to content

On saite, kus pakutakse iga päev midagi uut õpetada ja see võtab vaid viis minutit teie ajast – sellel päeval kasutatav sait

On saite, kus pakutakse iga päev midagi uut õpetada ja see võtab vaid viis minutit teie ajast - sellel päeval kasutatav sait

Õppige praktiliselt ja kiiresti iga päev midagi uut. see on Highbrowi veebisaidi ettepanek, mis annab teile võimaluse valida enam kui 300 kursuseteema vahel, mis saadetakse teile e-posti teel, hõlmates tehnoloogia, teaduse või turunduse valdkondi.

Pakkudes pakkuda "lihtsat viisi, kuidas inimesed õpivad midagi uut vähem kui kohvi joomiseks vajalik," pakub see platvorm kursusi, mis kestavad kümme päeva, alati sama lugemisajaga. Eesmärk on see, et lugege iga päev viie minuti jooksul ekspertide väljatöötatud sisu ja omandate tegelikult uusi teadmisi.

Kuidas programmeerida mängu "Madu", on kursuse mõned teemad maailma muutnud teadlased ja lühike universumi ajalugu. Siiski on ruumi ka "mitteametlikumatele" teemadele, näiteks retseptid, et olla produktiivsemad või näiteks olla enesekindlamad.

HighBrow

Enne iga tunni valimist on teil juurdepääs lühikokkuvõttele selle kohta, mida saate arvestada, ja kursuse läbinud õpilaste arvu. Lisaks kuvatakse platvormil ka nende õpilaste protsent, kes soovitavad neid klasse, kusjuures lõpp lõpeb tavaliselt testi või viktoriiniga ning õpetaja arendab õppetundi.

See sait pakub 30 päeva tasuta, kuid pärast seda peate maksma igakuise tellimuse. Praegu on see väärt neli dollarit, kuid kui soovite, võite alati registreeruda õpetajaks ja mitte saada platvormi kaudu raha.