contador gratis Saltar al contenido

OnePlus 8 Pro tuleb käivitada kahekordse esikaamera ja 120Hz ekraaniga

OnePlus 8 Pro tuleb käivitada kahekordse esikaamera ja 120Hz ekraaniga

Lähenedes uue OnePlus 8 mobiilse rivistuse, sealhulgas tava- ja Pro-versioonide turuletulekule, muutuvad kuulujutud tõenäolisemaks ja huvitavamaks. Kui see järgib traditsioone, peab uus liin saabuma 2020. aasta juunis ja tooma mitmeid uusi funktsioone, mis sisaldavad selliseid osi nagu ekraanid, kaamerad ja kujundused.

Üks esimesi suuri muudatusi, mis OnePlus 8-l on, on eesmises kaameras, OnePlus 7 ja 7T mudelid kasutavad eesmist kaamerat veetilkade vormingus, sest 7 Pro ja 7T Pro mudelid üllatasid meid Facebooki motoriseeritud kaamerasüsteemide tutvustamisega, vabastades rohkem ruumi ekraan. Seekord töötab OnePlus vastavalt viimasele lekkele esikaameraga ekraaniavas, standardmudelil on ainult üks kaamera ja OnePlus 8 on oodata kahesuguse esikaameraga ekraaniavas.

OnePlus 6 ja 6T on hakanud saama Android 10 jaoks OxygenOS värskendusi

Tagumine kaamera jätkub kolme komplektiga ja saab täiendavaid ToF-andureid, mis aitavad pilti hägustada – see peaks tagama parema fotokvaliteedi ja võimaldama liitreaalsuse funktsioone. Veel üks uudsus on ekraanil, ettevõte peab oma uude nutitelefoni rivistusse tooma vähemalt ühe ekraani, mille värskendussagedus on Pro versioonis 90Hz, suure lootusega, et OnePlus 8 Pro saabub 120Hz ekraaniga. See huvitav teostus on peamiselt selleks, et proovida saada ruumi kõige suurema jõudlusega mobiiltelefonide, Apple'i, Samsungi ja teiste ettevõtete seas, kes on vastuolus selle tehnoloogia olulisuse mõistmise ja sellesse investeerimisega, rääkimata nutitelefonide mängijatest.