contador gratis Saltar al contenido

OnePlus Concept One tuuakse turule 7. jaanuaril Las Vegases

OnePlus Concept One tuuakse turule 7. jaanuaril Las Vegases

Hiljuti ilmusid teated, et OnePlus korraldab ürituse CES 2020 ajal. Üritus toimub 7.-10. Jaanuaril Las Vegases. Siiani on paljud spekuleerinud, et sündmus toimib OnePlus 8 Lite ja OnePlus TV nutitelefonide toomiseni, kuid ettevõtte poolt välja antud väike teade näitab, et sündmus toimib millegi, mida tuntakse ainult OnePlus Concept One nime all.

Uudised

Hiina ettevõtted pole nende seadmete olemasolu kinnitanud

OnePlus Concept One teaser on vaid kolm sekundit pikk, see avaldati Hiina sotsiaalvõrgustikus Weibo ja on nähtav siin. Teiser ei sisalda teavet selle kohta, milline see kontseptsioon täpselt olema saab. teler? Keegi ei tea

Mõni veebisait spekuleerib, et sellest saab nutitelefon, kuid midagi pole kinnitatud. Ettevõttel on võimalik paar päeva enne sündmust selle kohta rohkem üksikasju paljastada.

Tuleb märkida, et kuna üritus toimub neli päeva, on väga tõenäoline, et Concept One ei ole ainus esitletav toode. Võimalust kasutatakse nutitelefoni ja teleri toomiseks on üsna suur.

OnePlus Concept One tuuakse turule 7. jaanuaril Las Vegases

Kuulujutt on, et OnePlus 8 Lite'il on esikaamera keskel ekraani ülaservas ja kaks tagumist kaamerat, mis on paigutatud ristkülikukujulisse moodulisse.

Televiisori osas on see turule toodud Indias ja viimased kuulujutud viitavad sellele, et sama mudelit saab USA-s turule lasta Las Vegase show ajal.

Allikas: MySmartPrice. [TagsToTranslate] oneplus