OnePlus liitub premium-segmendi Top 5-ga

OnePlus on esmakordselt premium-segmendi enimmüüdud nutitelefonibrändide seas kogu maailmas. Hiina tootjad on juba Ameerika turu 5 parema hulgas, mis on nüüd globaalses plaanis tõusuga liitumas. See on suuresti tingitud OnePlus 6T müügist, eriti Hiinas, Indias ja Lääne-Euroopas, mis moodustavad 90% turuosast.

Andmed viitavad aastale 2018 ja selle on avaldanud Counterpoint Researchi turuanalüütikud. Nutitelefone, mille väärtus on üle 400 dollari, peetakse esmaklassiliseks. Samsungi või Huawei kaubamärkide tippklassi telefonide hind on umbes 1000 dollarit, mis on aidanud Hiina tootjatel nagu OnePlus või OPPO selles segmendis kasvada, kuna nende laevad maksavad umbes 600 dollarit.

Apple juhib jätkuvalt turgu 51% -lise osakaaluga, talle järgneb Samsung 22% -ga. Ülejäänud 5 parimat kohta on nüüd hõivanud Hiina tootjad: Huawei 10%, OPPO 6% ja OnePlus 2%.

tek globalmarket “data-title =” tek globalmarket – OnePlus liitub premium-segmendi top 5-ga – SAPO Tek “> globaalse turu tehnik

Hiina ja USA esindasid 50% esmaklassilisest müügist, kasv vastavalt 37% ja 10%. Samuti esitab Counterpoint 2018. aasta jooksul piirkonniti viit enimmüüdud kaubamärki.

kontrapunkt tek “data-title =” tek kontrapunkt – OnePlus liitub premium-segmendi top 5-ga – SAPO Tek “> Match Tek